رفتن به مطلب
mahdi10539

پیغام خطای سورس گاردین () برای روی قالب Ja_Edenite

پست های پیشنهاد شده

وقتی کامپوننا و ماژول خبرنامه پیامکی نسخه حرفه ای رو روی سایت نصب می کنم

پیغام خطای سورس گاردین رو میده؟

PHP script /home/dehyarde/public_html/modules/mod_irpayamaknewsletter/mod_irpayamaknewsletter.php is protected by SourceGuardian and requires the SourceGuardian loader ixed.5.3.lin. The SourceGuardian loader has not been installed, or is not installed correctly. Please find the required loader within SourceGuardian installation directory or visit the SourceGuardian php encoder site to download it.

مدیر هاست هم گفتم میگه  سورس گاردین بر روی هاست نصب هستش و مشکلی نداره.

حالا چیکارش کنم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ین اطلاعات php سرور هستش

This program makes use of the Zend Scripting Language Engine:Zend Engine v2.3.0, Copyright © 1998-2013 Zend Technologies with the ionCube PHP Loader v4.4.1, Copyright © 2002-2013, by ionCube Ltd., and with Zend Guard Loader v3.3, Copyright © 1998-2010, by Zend Technologies with Suhosin v0.9.33, Copyright © 2007-2012, by SektionEins GmbH

SourceGuardian SourceGuardian Loader Support enabled SourceGuardian Loader Version 9.0.4 SourceGuardian Loader Build Number 0x00000012 phpSHIELD Support enabled

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سورس گاردین و یون کوب نصب شده بر روی سرور نسخه های زیر هستش

ionCube PHP Loader v4.4.1

Source Guardian 9

لینک به ارسال

سلام

به نظر ورژن نصب شده پاسخگو نیست ئ یا اینکه درست نصب و فعال نشده، پشتیبان هاست نظری در این مورد نداره؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...