رفتن به مطلب
masoud1373

مشکل در پلاگین اتصال جوم شاپینگ به بانک ملت

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

من پلاگین اتصال جوم شاپینگ به بانک ملت (نسخه جدید )را دانلود کردم اما وقتی میخوام اونو نصب کنم ارور زیر را میده :

JInstaller: :Install: Error SQL DB function failed with error number 1054
Unknown column 'image' in 'field list' SQL=INSERT INTO `hishop_jshopping_payment_method` (`payment_id`, `payment_code`, `payment_class`, `payment_publish`, `payment_ordering`, `payment_params`, `payment_type`, `price`, `price_type`, `tax_id`, `image`, `show_descr_in_email`, `name_en-GB`, `description_en-GB`, `name_de-DE`, `description_de-DE`, `name_fa-IR`, `description_fa-IR`) VALUES (NULL, 'mellat', 'pm_mellat', 1, 1, 'terminal=0\nmuser=0\nmpass=0\ntransaction_end_status=2\ntransaction_pending_status=1\ntransaction_failed_status=1\ncheckdatareturn=1\n', 2, 0, 0, 1, '', 0, 'mellat', '', 'mellat', '', 'mellat', '');
SQL =

INSERT INTO `#__jshopping_payment_method` (`payment_id`, `payment_code`, `payment_class`, `payment_publish`, `payment_ordering`, `payment_params`, `payment_type`, `price`, `price_type`, `tax_id`, `image`, `show_descr_in_email`, `name_en-GB`, `description_en-GB`, `name_de-DE`, `description_de-DE`, `name_fa-IR`, `description_fa-IR`) VALUES
(NULL, 'mellat', 'pm_mellat', 1, 1, 'terminal=0\nmuser=0\nmpass=0\ntransaction_end_status=2\ntransaction_pending_status=1\ntransaction_failed_status=1\ncheckdatareturn=1\n', 2, 0, 0, 1, '', 0, 'mellat', '', 'mellat', '', 'mellat', '');

نصب کامپوننت: SQL error file DB function failed with error number 1054
Unknown column 'image' in 'field list' SQL=INSERT INTO `hishop_jshopping_payment_method` (`payment_id`, `payment_code`, `payment_class`, `payment_publish`, `payment_ordering`, `payment_params`, `payment_type`, `price`, `price_type`, `tax_id`, `image`, `show_descr_in_email`, `name_en-GB`, `description_en-GB`, `name_de-DE`, `description_de-DE`, `name_fa-IR`, `description_fa-IR`) VALUES (NULL, 'mellat', 'pm_mellat', 1, 1, 'terminal=0\nmuser=0\nmpass=0\ntransaction_end_status=2\ntransaction_pending_status=1\ntransaction_failed_status=1\ncheckdatareturn=1\n', 2, 0, 0, 1, '', 0, 'mellat', '', 'mellat', '', 'mellat', '');
SQL =

INSERT INTO `#__jshopping_payment_method` (`payment_id`, `payment_code`, `payment_class`, `payment_publish`, `payment_ordering`, `payment_params`, `payment_type`, `price`, `price_type`, `tax_id`, `image`, `show_descr_in_email`, `name_en-GB`, `description_en-GB`, `name_de-DE`, `description_de-DE`, `name_fa-IR`, `description_fa-IR`) VALUES
(NULL, 'mellat', 'pm_mellat', 1, 1, 'terminal=0\nmuser=0\nmpass=0\ntransaction_end_status=2\ntransaction_pending_status=1\ntransaction_failed_status=1\ncheckdatareturn=1\n', 2, 0, 0, 1, '', 0, 'mellat', '', 'mellat', '', 'mellat', '');

ویرایش شده توسط تیرداد
افزودن BBcode

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

نسخه جوم شاپینگ چنده و پلاگین رو از کدوم لینک گرفتین؟

ممنون از شما

جومشاپینگ 3.2.7

اینم پلاگین

http://www.joomina.ir/joomla-extension-bank-commerce/685-joomshopping-mellat-bank.html

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان گرامی کسی نیست راهنمایی کنه؟؟

لینک به ارسال

ممنون از شما

جومشاپینگ 3.2.7

اینم پلاگین

http://www.joomina.ir/joomla-extension-bank-commerce/685-joomshopping-mellat-bank.html

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان گرامی کسی نیست راهنمایی کنه؟؟

کسی نیست؟

لینک به ارسال

سلام

عزیزم کسی باشه جواب میده شما تا کی میخوای بگی کسی نیست؟

صلاح دونستین اطلاعات هاستتون + ادمین جوملا رو برام پیام خصوصی کنید تا بررسی بشه

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام من جوملا نسخه (**** تبليغ ****)  رو دارم
پلاگین p30mellat  هم روش نصبه
از بانک درهواست دادم و اونا هم واسم اطلاعات و فرستادن و من وارد کردم
اما وقتی می خوام فاکتور جدید تعریف کنم این پیغام میاد:

این امکان در نسخه تجاری عرضه شده است

لطفا راهنماییم کنید

ویرایش شده توسط amirf

لینک به ارسال

سلام من جوملا نسخه (**** تبليغ ****)  رو دارم

پلاگین p30mellat  هم روش نصبه

از بانک درهواست دادم و اونا هم واسم اطلاعات و فرستادن و من وارد کردم

اما وقتی می خوام فاکتور جدید تعریف کنم این پیغام میاد:

این امکان در نسخه تجاری عرضه شده است

لطفا راهنماییم کنید

با سلام

اول اینکه ، سوال جدید در تاپیک جدید . قوانین ...!

دوم هم اینکه ، پاسخ رو خودتون گفتین دیگه . برای کاری که میخواهید انجام بدید نسخه رایگان جوابگو نیست باید نسخه تجاریش رو تهیه کنید

سوال دیگری داشتید در تاپیک جدید مطرح کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...