رفتن به مطلب
poyangift

مشکل در پاک نشدن کش جوملا

پست های پیشنهاد شده

من یک ماژول را دو بار در جوملا نصب کرده ام ولی در قسمت افزونه ها ماژول فوق دیده نمی شود اما در قسمت سایت - تعمیر سایت - پاکسازی کش این ماژول وجود دارد که با نتخاب آن برای پاکسازی با پیغام حدف ناموفق 

JCacheStorageFile::_deleteFolder

104-woeid.json

مواجه می شوم لطفا راهنمایی کنیید چگونه کش را پاکسازی و ماژول فوق که ماژول آب و هوای جومینا مباشد را نصب کنم 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

از طریق دیتابیس وارد جدول extensions شوید و جستجو کنید ایا ماژول مورد نظر رکود آن وجود دارد یا خیر

اگر بلی پاکش کنید. پوشه هایش را هم باید پاک کنید

لینک به ارسال

موارد گفته شده را انجام دادم فیلد را پاک و دایرکتوری را در ماژولها حذف کردم ولی بازهم کش پاک نمی شود و ماژول با اینکه مجدد نصب می شود ولی در ماژولها نمایش داده نمی شود .

لینک به ارسال

با سلام

ابتدا در قسمت تنظیمات کلی ، کش را غیرفعال کنید ، سپس به مدیریت پلاگینها برید و پلاگین سیستم - کش را غیرفعال کنید

از منوی تعمیرات اون سه مورد رو انجام بدید و در نهایت افزونه تون رو نصب کنید

اگر باز هم کشها قابل حذف نبودند میتونید از طریق فایل منیجر هاستتون ، محتوای پوشه cache را حذف کنید البته به غیر از فایل index.html

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

من ماژول گلوبال نیوز را در لوکال و روی هاست نصب می کنم در لوکال تاریخ را هجری شمسی و در آخر خبر ادامه مطلب دارد ولی ذر هاست تاریخ را میلادی و دکمه ادامه مطلب به لاتین

read more

تبدیل می شود

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

با سلام

ابتدا در قسمت تنظیمات کلی ، کش را غیرفعال کنید ، سپس به مدیریت پلاگینها برید و پلاگین سیستم - کش را غیرفعال کنید

از منوی تعمیرات اون سه مورد رو انجام بدید و در نهایت افزونه تون رو نصب کنید

اگر باز هم کشها قابل حذف نبودند میتونید از طریق فایل منیجر هاستتون ، محتوای پوشه cache را حذف کنید البته به غیر از فایل index.html

موفق و پیروز باشید

یا حق

این کار را انجام دادم کش سیستم پاک شد ولی ماژول را که مجدد نصب کردم با موفقیت نصب شد ولی در ماژولها دیده نمی شود

لینک به ارسال

با سلام

من ماژول گلوبال نیوز را در لوکال و روی هاست نصب می کنم در لوکال تاریخ را هجری شمسی و در آخر خبر ادامه مطلب دارد ولی ذر هاست تاریخ را میلادی و دکمه ادامه مطلب به لاتین
read more
تبدیل می شود

سوال جدید در تاپیک جدید . قوانین ...!

این کار را انجام دادم کش سیستم پاک شد ولی ماژول را که مجدد نصب کردم با موفقیت نصب شد ولی در ماژولها دیده نمی شود

منظورتون اینه که تو مدیریت ماژولها ، دکمه جدید رو هم که میزنید ، اونجا اسمش تو لیست اسامی ماژولها نمایش داده نمیشه ؟

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...