رفتن به مطلب
iranianbe

مشکل هدر در قالب سیب - جوملا1.6

پست های پیشنهاد شده

سلام

من تمام قالبهای جومینا که برای جوملا ۱.۶ هست را امتحان کردم که متوجه شدم این قالب مشکل هدر داره و نمیشود هیچ عکسی که برای هدر هست را در قسمت هدر قرار داد که معمولا باید به صورت HTML عکس را در هدر قرار داد که هر کاری کردم نمیشه و انگار هدر برای این قالب تعریف نشده!؟

قالب سیب - جوملا1.6

از دوستان که زحمت این کارا را کشیدن خواهش میکنم که این مشکل هدر این قالب را برطرف کنند چون قالبی هست که من میخواهم برای سایت استفاده کنم و یا راهنمایی کنند...

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز لطفاً از ارسال اسپم خود داری نمایید

لطفاً قوانین انجمن را مطالعه نمایید.

توی پوشه تصاویر یک عکس هست که باید اون عکس را تغییر بدی

لینک به ارسال

دوست عزیز لطفاً از ارسال اسپم خود داری نمایید

لطفاً قوانین انجمن را مطالعه نمایید.

توی پوشه تصاویر یک عکس هست که باید اون عکس را تغییر بدی

دوست عزیز سوال من چه ربطی به spam دارد...

لطفآ به کاربرانتان احترام بگذارد، من در انجمنهای دیگر هم فعالیت دارم ولی با کاربر به اینگونه برخورد نمیکنند ...

من سوالی داشتم که کسی جوابگوش نبود، بعد باز سوال کردم و این ربطی به spam ندارد و در انجمنهای دیگر که میتونم بگم از بهترینش جومفا هست به اینگونه کارا spam نمیگند...

شما بجای اینکه به من بگید spam ندم جواب سوال من را میدادید...

ببخشید که کمی تند نوشتم ، ولی جا خوردم که کسی سوال میکند را به عنوان spam میشناسید!!!

یا حق

لینک به ارسال

اسپم بدین معناست که یک پست بی دلیل زده شود . اگر در انجمن جستجو فرمایید مشاهده خواهید نمود در این رابطه قبلا بحث شده است و در صورت تمایل شما میتوانید در پست قبلی موضوع را دنبال نمایید.

قانون شماره 26 ) لطفاْ از ارسال پست هاي تكراري خودداري فرماييد. پست هاي تكراري توسط مديران به سرعت حذف خواهند شد

قانون شماره 28 ) در صورت داشتن انتقاد از یک مدیر لطفا در صورت تمایل به وسیله پیغام خصوصی‌ آنرا برای آن مدیر ارسال نمائید، چنانچه انتقاد و یا اعتراض نسبت به عمل یا رفتار مدیری در انجمن دارید لطفا آنرا فقط از طریق پیغام خصوصی‌ برای یکی‌ از مدیران اصلی‌ ارسال نمایید

لطفآ به کاربرانتان احترام بگذارد، من در انجمنهای دیگر هم فعالیت دارم ولی با کاربر به اینگونه برخورد نمیکنند ...

هر انجمنی مطابق با قوانینی خودش رفتار میکنه به عقیده ما دوست عزیز زدن پست تکراری علاوه بر انکه باعث سردرگمی کاربران انجمن میگردد روال پستهای انجمن را نیز از بین میبرد لذا پست های تکراری اسپم محسوب میگردد .

با تشکر از درک شما

لینک به ارسال

دوست عزیز پست دوم شما در این تاپیک اسپم بود

که من اونو حذف کردم

پستی که توش نوشته بودید

*** کسی نیست جواب سوال من را بدهد ***

----------------------------------------------------

جواب سوال شما در زیر همان پست داده شده بود (لطفاً دقت نمایید)

انجمن های مختلف قوانین مخصوص به خودشون را دارند

فکر نمی کنم اخطار دادن به افراد بی احترامی به آنها باشه و ما همیشه سعی کردیم که با کاربران با احترام کامل رفتار کنیم

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

منم همین مشکل رو دارم

توی ایت قالب عکسی به اسم header نیست

حتی کد هدرش هم ابنجوریه که جایی واسه گذاشتن لینک تصویر نداره :huh:

<
div
id
=
"header"
>
 <
div
id
=
"joominaheader"
>

div
>
 <
div
id
=
"joominaheader002"
>

div
>
 <
div
id
=
"joominaheader003"
>

div
> 

سه تا عکس هستش تو قسمت هدر این قالب که توی کدها هست

ولی اینا که انگار مال خود قالب هستن و عوض کردنشون مشکل ایجاد می کنه باید چیکار کنیم؟ :s

لینک به ارسال

با سلام

لطفا به پاسخ های داده شده توجه کنید!

داخل پوشه tmaplate و بعد پوشه images سه تصویر زیر مربوط به هدر این قالب می باشد:

joominaheader

joominaheader-02

joominaheader-03

پیروز باشید

لینک به ارسال

این سه تا عکس مربوط به قالب هستنا به کد ها دقت کنید

3تا عکسه پس ایجوری باید کدومو عوض کنیم؟ کرهارو ببینین یه گزینه هست به اheader ولی عکسی با این اسم تو این پوشه وجود نداره گموتم باید یه عکس به عنوان هدر با نام header به این پوشه اضافه کنیم نه؟

من گیج شدم :s:huh:

لینک به ارسال

با سلام

لطفا به پاسخ های داده شده توجه کنید!

داخل پوشه tmaplate و بعد پوشه images سه تصویر زیر مربوط به هدر این قالب می باشد:

joominaheader

joominaheader-02

joominaheader-03

پیروز باشید

سلام

جناب فرحزادیان شما درست میگویید و ما هم درست میگیم که برای این قالب heder تعریف نشده و ما خودمون باید اون هدر را ویرایش کنیم و اندازه دلخواه در بیاریم که کار کند...

من همیشه از کسانی هستم که از قالبهای آقای تهرانی استفاده میکنم و همیشه راضی هستم ، ولی این قالب با این که زیبا هست، مشکلات بسیاری دارد مانند هدر و نبودن بیش از یک جای بنر...

و مساله دوم که من قالب خود جومینا را روی سایت خودم دارم و میخاهم به جوملا ۱.۶ تبدیل کنم اگر راهنمایی بفرمایید که چه کسی میتواند این کار را انجام بدهد ممنون میشوم چون خودم با راهنمایی هایی که در انجمنها شده بود انجام دادم ولی باز مشکل دارد. ( هزینه کار هم پرداخت میشود )

با تشکر

یا علی

این سه تا عکس مربوط به قالب هستنا به کد ها دقت کنید

3تا عکسه پس ایجوری باید کدومو عوض کنیم؟ کرهارو ببینین یه گزینه هست به اheader ولی عکسی با این اسم تو این پوشه وجود نداره گموتم باید یه عکس به عنوان هدر با نام header به این پوشه اضافه کنیم نه؟

من گیج شدم :s:huh:

سلام

دوست عزیز میدونم شما چی میگید چون من این قالب را دارم روش کار میکنم و وقتی میخای هدر را عوض کنی باید گوشهای هدر را هم تنظیم کنی که این از اشکالات این قالب میباشد که امیدوارم برسی شود ...

موفق باشد

لینک به ارسال

درود

این مشکل قالب نیست دوست من میتونید در عکس وسط طرحتون را بزارید

در مورد وجود 1 بنر ، ببینید هر قالب به منظوری طراحی میشه . ما از طراحی ها هدف داریم هر قالبی را بیخودی منتشر نمیکنیم این قالب برای سایت های سبک طراحی شده است اما شما میتونید چندین بنر را زیر هم بزارید

لینک به ارسال

خوب حالا من باید چیکار کنم

حالا بنر میشه کنار های سایت ماژول ایجاد کرد و بنر قرار داد ولی این مشکل هدر مربوط به کدهای قالبه من هم که مبتدی هستم و قادر به ویرایش این کدها نیستم

مدیرا لطفا راهنمایی کنن ممنون میشم

قوربون آدم چیز فهم

من دارم میگم اون 3 عکس واسه قالبه و نمیشه هدر رو جای اونا گذاشت

بنر میشه از راه ایجاد ماژول کناره های سایت قرار داد ولی هدر چی؟ این مشکل مربوط به کدهای قالبه و من هم مبتدی هستم و قادر نیستم کد هارو ویرایش کنم

لطفا مدیرا راهنمایی کننن

من از همه لحاظ بررسی کردم و نتونستم کاری کنم

ممنون میشم راهنمایی کنید. :(

عکس وسط اینه ببینین

joominaheader-02.png

آخه ببینین شما سایز این عکس رو این مال قالبه واسه هدر نیست که :s

لینک به ارسال

درود

این مشکل قالب نیست دوست من میتونید در عکس وسط طرحتون را بزارید

در مورد وجود 1 بنر ، ببینید هر قالب به منظوری طراحی میشه . ما از طراحی ها هدف داریم هر قالبی را بیخودی منتشر نمیکنیم این قالب برای سایت های سبک طراحی شده است اما شما میتونید چندین بنر را زیر هم بزارید

با درود

یکی از اشکالات مهم در این قالب در پلاگین pagenavigation هست که به این شکل نشان میدهد!

عکسی پیوست شد که مشکل را نشان میدهد و از طراحان این قالب سوالی داشتم که میشود این مشکل برطرف بشود یا نه!؟ چون من تمام وقتم را برای بالا آوردن سایت خود کردم با این قالب که به این مشکل برخوردم...

Apple.jpg

با تشکر

لینک به ارسال

با درود

من که عکس را قرار دادم در پیام قبلی، خودم هم مشاهده میکنمش!

عکس را یکبار دیگر گذاشتم و لینک:

http://i55.tinypic.com/123mz5v.jpg

123mz5v.jpg

با تشکر فراوان

لینک به ارسال

دوست من تصاوي رو در ساتي قرار داديد كه از طرف مخابرات مسدود است.از سايت هاي زير استفاده كنيد.

http://imageup.ir/index.php

http://www.pic.iran-forum.ir/index.php

لینک به ارسال

آقا اول بگین هدر رو چیکار کنیم؟ من با عکس وسط عوض کردم هدرمو ولی درست نشد

من توی پنل پلسک و ftp میخوام واسه عوض کردن هدر این قالب عکس مورد نظرمو جایگزین joominaheader-02 کنم ولی میزنه 550 joominaheader-02.png: Permission denied میام دسترسی رو قابل نوشتن کنم این ارور رو میده

CHMOD 777 joominaheader-02.png: Operation not permitted

هدر عوض نمیشه باید چیکار کنم؟ ما که با نیوک کار میکردیمو میکنیم توی قالبش همچین مشکلی نداره و ساده عوض میشه

خواهشن مدیرا بررسی کنن

همش میگین میشه

این سه تا عکس هیچکدوم

joominaheader

joominaheader-02

joominaheader-03

رو نمیذاره عوض کنم دستری نمیده چیکار باید بکنم؟ لطفا راهنمایی دقیق کنید که راه گشا باشه

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز صبور باشید و اسپم ندید....

در مورد سطح دسترسی ها (Permission) جدیداً در بخش مقالات متفرقه مطالعه کنید بد نیست .

راحترین راحش اینکه تغییرات مورد نظر رو در لوکال انجام بدید بعد قبلی رو پاک کنید و آپلود کنید .

یا حق

لینک به ارسال

پاک که نمیشه اون فایل joominaheader-02

باید به پشتیبانی هاست بگم تا permission رو واسم تغیر بده تا بتونم جایگزین کنم؟

راستی یه مشکل هم دارم اینکه مطلب جدید ارسال میکنم تنظیماتش هم پیشفرظ و روی منتشر شده ولی تو صفحه ی اصلی نمیاد

چجوری باید درستش کنم؟ :(

لینک به ارسال

با سلام

سوال جدید در تاپیک جدید!

مطلبتون رو ویژه کنید نمایش داده خواهد شد...

ممنون می شم از این پس سوالات جدید رو بعد از جستجو و به نتیجه نرسیدن در تاپیک مجزا مطرح کنید...

پیروز باشید

لینک به ارسال

با سلام

سوال جدید در تاپیک جدید!

مطلبتون رو ویژه کنید نمایش داده خواهد شد...

ممنون می شم از این پس سوالات جدید رو بعد از جستجو و به نتیجه نرسیدن در تاپیک مجزا مطرح کنید...

پیروز باشید

دوست عزیز

این تاپیک را من زدم که به مشکلات این قالب اشاره کردم که در قسمت مشکل page navigation هیچ کس جوابی نداده و چندین بار هم عکسها را پیوست کردم!

حالا من نمیدونم شما این پیام من را spam فرض میکنید یا نه چون هیچ جوابی داده نشده و سوالم اینه که چرا قالب را کامل برسی نمیکنید و منتشر میکنید؟

من سایتی را با این قالب بالا اوردم که در آخر با این مشکل روبرو شدم و متاسفانه هیچ کس راه حل تا حالا نداده...

با تشکر

یا حق

لینک به ارسال

سلام :blush:

من باز اومدم

خیلی اذیت کردم مدیرارو دیگه ببخشید به بزرگی خودتون

بالاخره تونستم عوض کنم هدر رو راست میگفتین که مشکلی نداره هدر

فقط یه مشکلی :blush:

سایز دقیق هدر این قالب چنده؟ اینو نمیدونم میشه بگین؟ :blush:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...