رفتن به مطلب
mstfatata

مشکل در نصب پلاگین سیستم فروش اکانت جومینا

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید

دوستان عزیز من فروشگاه ساز ویرچومارت رو نصب کردم و می خواستم پلاگین سیستم فروش اکانت جومینا رو هم روش نصب کنم ولی موقع نصب ارور میده : 

SQL Error DB function failed with error number 1146 

این ارورو پیگیری کردم گفنتد که  باید پسوند جداول sql رو با پسوند فایل install.sql جایگزین کن. این کارو کردم ولی دوباره ارور زیر می ده:

• JInstaller: :Install: Error SQL DB function failed with error number 1050 
    Table 'payjl_vm_pin_config' already exists SQL=CREATE TABLE `payjl_vm_pin_config` ( `id` int(11) NOT NULL auto_increment, `product_id` int(11) NOT NULL, `minimum` int(11) NOT NULL default '0', PRIMARY KEY (`id`), KEY `product_id` (`product_id`) );
    SQL =
    CREATE TABLE `payjl_vm_pin_config` (  `id` int(11) NOT NULL auto_increment,  `product_id` int(11) NOT NULL,  `minimum` int(11) NOT NULL default '0',  PRIMARY KEY  (`id`),  KEY `product_id` (`product_id`));

دوباره این ارورو پیگیری کردم و دیدم می گه جداول وجود داره .

الان باید چیکار کنم.

ممنون می شم کمک کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

خب این ارور کاملا" واضحه که داره چی میگه

داره میگه ، شما در حال ایجاد جدولی هستید که از قبل وجود داشته است یعنی جدول payjl_vm_pin_config

ابتدا از دیتابیستون بک آپ تهیه کنید و سپس این تیبل را حذف کنید و sql تون رو ایمپورت کنید

راه دیگه اینه که sql تون رو ویرایش کنید و به جای CREATE TABLE از CREATE TABLE IF NOT EXISTS استفاده کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلام

ممنون از پاسخگویی تون

من چون تازه کار هستم نتونستم این کارو انجام بدم. اگه لطف کنید و راهنمایی کنید چطوری می تونم فروشگاه ساز ویرچومارت و با سیستم فروش اکانت جومینا منطبق کنم ممنون می شم.

با تشکر

لینک به ارسال

با سلام

اگر منظورتون لینک زیر هست که این پلاگین نیست ! کامپوننته

http://www.joomina.ir/joomla-farsi-extensions/joomla-farsi-extension-site-facility/all-free/%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%AA-%D8%AC%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%86%D8%A7.html

اگر منظورتون همینه بگید بررسی کنم . اگر نه ، لینک بدید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلام و خسته نباشید

بله دقیقا منظورم همین کامپوننت هست. 

آیا این کامپوننت باید به صورت مجزا نصب بشه یا روی ویرچومارت.

در کل اگه کمکم کنید که چطوری می تونم فروشگاه با سیستم فروش لایسنس راه بندازم ممنونتون می شم.

بازم ممنون

لینک به ارسال

با سلام

شما مگه چطور نصب کردید که ارور داد ؟

کافیه همونطور که ویرچومارت رو از طریق قسمت مدیریت افزونه ها نصب میکنید اون کامپوننت رو هم از همون قسمت مدیریت افزونه ها نصب کنید

مثل اینکه دو تا افزونه دارید نصب میکنید

قبل از نصب ، بسته را اکسترکت کنید و وارد مسیر زیر شوید

extension/com_joominapincode/admin/install/sql/install.sql

بعد مطابق اونچه که تو پست شماره 2 توضیح دادم انجام بدید و فایل را با انکودینگ UTF-8 ذخیره کنید و مجددا" بسته را زیپ کنید و نصب کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام 

ممنون از پاسخگویی تون. همون کارایی که فرمودید رو انجام دادم ولی بازم نشد.

[*]JInstaller: :نصب: ایراد SQL تابع دیتابیس با ارور 1146 مواجه شد 
[color=#FF0000]Table 'virtumart.jos_vm_function' doesn't exist SQL=INSERT INTO `jos_vm_function` (`module_id`, `function_name`, `function_class`, `function_method`, `function_description`, `function_perms`) VALUES (2, 'pinAdd', 'pin.class', 'add', 'ورود پين کد هاي جديد در پايگاه داده', 'storeadmin,admin'), (2, 'pinDelete', 'pin.class', 'delete', 'حدف شماره هاي پين کد.', 'storeadmin,admin'), (2, 'pinDisable', 'pin.class', 'disable', 'غير فعال سازي پين کد ها.', 'storeadmin,admin'), (2, 'pinEnable', 'pin.class', 'enable', 'فعال سازي يم پين کد.', 'storeadmin,admin'), (2, 'pinFree', 'pin.class', 'free', 'حدف يک پين کد از يک فاکتور', 'storeadmin,admin'), (2, 'pinImport', 'pin.class', 'import', 'ورود پين کد ها از فايل CSV ', 'storeadmin,admin'), (2, 'pinSetMinimum', 'pin.class', 'setMinimum', 'براي يک محصول تعريف موجودي مجاز حداقل در انبار را تعريف نماييد', 'storeadmin,admin');[/color]
SQL =
INSERT INTO `jos_vm_function` (`module_id`, `function_name`, `function_class`, `function_method`, `function_description`, `function_perms`) VALUES
(2, 'pinAdd', 'pin.class', 'add', 'ورود پين کد هاي جديد در پايگاه داده', 'storeadmin,admin'),
(2, 'pinDelete', 'pin.class', 'delete', 'حدف شماره هاي پين کد.', 'storeadmin,admin'),
(2, 'pinDisable', 'pin.class', 'disable', 'غير فعال سازي پين کد ها.', 'storeadmin,admin'),
(2, 'pinEnable', 'pin.class', 'enable', 'فعال سازي يم پين کد.', 'storeadmin,admin'),
(2, 'pinFree', 'pin.class', 'free', 'حدف يک پين کد از يک فاکتور', 'storeadmin,admin'),
(2, 'pinImport', 'pin.class', 'import', 'ورود پين کد ها از فايل CSV ', 'storeadmin,admin'),
(2, 'pinSetMinimum', 'pin.class', 'setMinimum', 'براي يک محصول تعريف موجودي مجاز حداقل در انبار را تعريف نماييد', 'storeadmin,admin');
[/*]
[*]نصب کامپوننت: ایراد در فایل SQL تابع دیتابیس با ارور 1146 مواجه شد 
[color=#FF0000]Table 'virtumart.jos_vm_function' doesn't exist SQL=INSERT INTO `jos_vm_function` (`module_id`, `function_name`, `function_class`, `function_method`, `function_description`, `function_perms`) VALUES (2, 'pinAdd', 'pin.class', 'add', 'ورود پين کد هاي جديد در پايگاه داده', 'storeadmin,admin'), (2, 'pinDelete', 'pin.class', 'delete', 'حدف شماره هاي پين کد.', 'storeadmin,admin'), (2, 'pinDisable', 'pin.class', 'disable', 'غير فعال سازي پين کد ها.', 'storeadmin,admin'), (2, 'pinEnable', 'pin.class', 'enable', 'فعال سازي يم پين کد.', 'storeadmin,admin'), (2, 'pinFree', 'pin.class', 'free', 'حدف يک پين کد از يک فاکتور', 'storeadmin,admin'), (2, 'pinImport', 'pin.class', 'import', 'ورود پين کد ها از فايل CSV ', 'storeadmin,admin'), (2, 'pinSetMinimum', 'pin.class', 'setMinimum', 'براي يک محصول تعريف موجودي مجاز حداقل در انبار را تعريف نماييد', 'storeadmin,admin');[/color]
SQL =
INSERT INTO `jos_vm_function` (`module_id`, `function_name`, `function_class`, `function_method`, `function_description`, `function_perms`) VALUES
(2, 'pinAdd', 'pin.class', 'add', 'ورود پين کد هاي جديد در پايگاه داده', 'storeadmin,admin'),
(2, 'pinDelete', 'pin.class', 'delete', 'حدف شماره هاي پين کد.', 'storeadmin,admin'),
(2, 'pinDisable', 'pin.class', 'disable', 'غير فعال سازي پين کد ها.', 'storeadmin,admin'),
(2, 'pinEnable', 'pin.class', 'enable', 'فعال سازي يم پين کد.', 'storeadmin,admin'),
(2, 'pinFree', 'pin.class', 'free', 'حدف يک پين کد از يک فاکتور', 'storeadmin,admin'),
(2, 'pinImport', 'pin.class', 'import', 'ورود پين کد ها از فايل CSV ', 'storeadmin,admin'),
(2, 'pinSetMinimum', 'pin.class', 'setMinimum', 'براي يک محصول تعريف موجودي مجاز حداقل در انبار را تعريف نماييد', 'storeadmin,admin');
[/*]

ویرایش شده توسط تیرداد
افزودن BBcode

لینک به ارسال

با سلام

این افزونه چون با جوملا 1.5 هم سازگار هست به همین دلیل در sql نویسی که انجام شده ، پیشوند پیشفرض در جداول جوملا 1.5 مدنظر قرار گرفته است یعنی jos

اما تو جوملاهای 1.6 به بالا پیشوند جداول ممکنه دیگه jos نباشه

خطای فوق هم دلیلش همینه یعنی پیشوند جداولتون قطعا" چیز دیگری به غیر از jos بوده که خطا داده

مجددا" اون فایل sql را ویرایش کنید و به جای

jos_

علائم زیر را جایگزین کنید

#__

موفق و پیروز باشید
یا حق

لینک به ارسال

سلام و خسته نباشید

بازم خیلی ممنونم از پاسخگویی تون

همون کاریی که تو پست بالا فرمودید انجام دادم ولی متاسفانه همون ارور پست قبلی رو می ده. 

لطفا اگه میشه کمکم کنید.

ممنون

لینک به ارسال

سلام و خسته نباشید

بازم خیلی ممنونم از پاسخگویی تون

همون کاریی که تو پست بالا فرمودید انجام دادم ولی متاسفانه همون ارور پست قبلی رو می ده. 

لطفا اگه میشه کمکم کنید.

ممنون

با سلام وخسته نباشید

از دوستان کسی کمک نمی کنه؟

ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...