رفتن به مطلب
Saeed_Shamsi

تنظیمات فایل htaccess

پست های پیشنهاد شده

با سلام

تو خیلی از جاها دیدم که درباره تنضیمات فایل htaccess سوال شده و جواب های هم برای او داده شده ولی باز هم خیلی از دوستان هستند که در سینتکس نویسی این فایل مشکل دارند ...

در سایت زیر میتونید با چندتا کلیک و واردر کردن آدرس مورد نظر htaccess آماده رو تحویل بگیرید ...

http://www.htaccesseditor.com/en.shtml#a_access

یا حق

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بابت اين سايت سعيد جان صد امتياز طلب شماست !

ولي چندتا سوال دارم !

براي گذاشتن پسورد روي پوشه ها و يا عدم دسترسي به پوشه ها براي سرقت فايل هاي ترجمه(به طورمثال) آيا بايد يك فايل اچ تي اكسز در هر پوشه دلخواه قرار دهيم كد مربوطه را درون آن قرار دهيم !

ديگر اينكه با اين كدها ميتوان از هك شدن سايت در چه حدي سود برد چون وقتي كاري كنيم كه دسترسي به فايل ها محدود شود آيا ميتوان از تزريق و روشهايي كه براي حمله به سايت استفاده ميكنند جلوگيري كرد !

ولي بد نيست توضيح مختصري در مورد هر قسمت بدهيد و كلا هفت قسمت براي توليد كد دارد !

:thankyou:

لینک به ارسال

سلام

با اجازه سعیدجان من کمی توضیح بدم

رضا جان در مورد پسوورد گذاشتن شما میتونی به راحتی در سی پنل هم اینکار رو انجام بدی و خود سی پنل فایل رو برای شما درست میکنه

و باید هر پوشه ای که میخوایی دسترسی نداشته باشه باید براش فایل درست کنی.

تا اونجایی که من میدونم این روش خیلی رو امنیت تاثیر داره

لااقلش اینه که به دایرکتوری فایل های شما به همین راحتی نمیتونن وارد بشن!

معمولا هم افزونه های مربوط به ایجاد امنیت برای سایت از این روش استفاده میکنن برای امنیت بیشتر

در پناه حق...

لینک به ارسال

با سلام

ممنون از جناب مرادی عزیز .

رضا جان در مورد پسورد از همون راهی که امیر حسن جان فرمودند استفاده کنید /. اما اگه بخواین از طریق Htaccess این کار رو انجام بدین بله باید برای هر دارکتوری یک فایل جدا ایجاد کنید. /

بله تا حددی ! ولی نه کامل !

رو هر کدوم کلیک کنید سمت چپ یه توضیح کختصر داده / هر دومو متوجه نشدید بفرمایید من توضیح بدم.

شاد باشید

یا علی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...