رفتن به مطلب
alikarimi8

دادن سطح دسترسی ادمین به مشتری؟

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت اساتیدمیخاستم ببینم  وقتی سایت رو طراحی میکنید چه سطح دسترسی به مشتری میدید؟

سایتی رو طراحی کردم که فقط پشتیبانی فنیش با خودمه یعنی در صورت بروز مشکل ،حالا میخام ببینم دسترسی ادمین به مشتری بدم منطقیه یا اونو محدود کنم؟با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

چند حال وجود داره

مثل یک مشتری هست میگه : من با هیچی کار ندارم ولی سایت باید سر پا باشه و نباید مشکلی باشه. هر چی شد به پای شماست. خب منطقی است که نباید دسترسی زیادی به ایشون داد.

اما یک مشتری هست که میگه : من حتمن باید دسترسی مدیریت داشته باشم. به هر حال ایشون کارفرما و شما طراح

ولی اتمام حجت کنید که اگر مشکلی پیش اومده نمی تونه ادعایی داشته باشه.

عمومن نباید دسترسی تنظیمات اصلی و کاربران و چیزهای اساسی رو بهش بدید

لینک به ارسال

درود بر شما

چند حال وجود داره

مثل یک مشتری هست میگه : من با هیچی کار ندارم ولی سایت باید سر پا باشه و نباید مشکلی باشه. هر چی شد به پای شماست. خب منطقی است که نباید دسترسی زیادی به ایشون داد.

اما یک مشتری هست که میگه : من حتمن باید دسترسی مدیریت داشته باشم. به هر حال ایشون کارفرما و شما طراح

ولی اتمام حجت کنید که اگر مشکلی پیش اومده نمی تونه ادعایی داشته باشه.

عمومن نباید دسترسی تنظیمات اصلی و کاربران و چیزهای اساسی رو بهش بدید

همانطور که میدونید دسترسی کامپوننت ها در مدیریت امکان پذیره.و من در این سایت کامپوننت فرم ساز دارم که مشتری باید بتونه فرم ها رو استخراج کنه.راهی یا ترفندی هست که غیر از این کامپوننت دسترسیشو در مدیریت محدود کنم؟؟؟

لینک به ارسال

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...