رفتن به مطلب
m4mali

روشنگری

پست های پیشنهاد شده

من فکر می کنم چند تا از دوستان در مورد چند از پست های دچار سئو تفاهم شدند. من توی اون تاپیک ها با توجه به قوانین تالار نمی تونستم توضیح بدم

اینجا توضیح میدم .

الان بچه ها میان میگن. تو خود از همه بدتری (اشاره به اون تاپیک جنجالی که نوشته بودم.)

ببینید دوستان من اینجا داشتم می گفتم تبلیغات منفی در مورد جوملا صورت گرفته و ... و در ادامه اون جمله بالا رو نوشتم.

یعنی اینکه بچه ها الان میگن پیش خودشون میگن که تو خودت کلی تبلیغ منفنی کردی . بعد هم اشاره کردم به اون پست.

نه اون پست و بحث رو تایید کردم و نه رد. نظری ندادم. 

بذارین برای این وب سایت یه تاپیک جدید بزنم . فکر کنم خوب باشه که همه ببینن. و بعد راجع بهش صحبت کنیم و گرنه الاناست  الان آقای صفرعلی دوباره به من تذکر بده که تاپیک رو منحرف کردی 

یکی از دوستان می گفت که آقا تو چرا وی خوای تاپیک بزنی قبلش اعلام میکنی.

اینجا هم من دیدم بحث داره منحرف میشه و برای اینکه به کاربرای دیگه احترام بذارم و بحث رو یک طرفه قطع نکنم به نظرم یک مقدار دور از ادب اومد و برای همین توضیح دادم که ادامه بحث رو توی تاپیک جدید دنبایل کنن. که اصلا تاپیک جدید مسیرش عوض شد و قرار شد که چندین سایت رو معرفی کنیم.

ودر  ضمن فکر  نمیکنید تون تایپیک هم با خارج شدن از  بحث قوانین رو نقض کردید ؟

پیشنهاد میکنم هرچیزی ! هرچیزی که باعث بهم ریختن نظم تالار بشه به شدت دوری کنید ! این یک پیشنهاده از  نوع قانون مداری بود.  :) اره دقیقا !!

ببینید من قبول دارم چند جا به صورت ناخواسته این اتفاق افتاد و من باعث بی نظمی شدم. مثل اون پست که افزونه  Jquery Easy رو معرفی کردم. و رو آپلود سنتر نبود و بعدش هم با کلی تلاش دوباره با کمک آقای صفرعلی سعی کردیم دوباره پست رو درست کنیم و اینکار انجام شد.

چند جا هم به صورت شوخی این مطلب رو گفتم و اعتراف کردم.مثل این 

تا جایی هم که می تونید ایرانی نگید که داستان نشه دیگه . با این سابقه ای هم که من دارم در اختلال در انجمن اول منو اخراج می کنن.   :D

اما در مورد این پست. باید بگم . اگه تاپیک منحرف شد . باور کنید مقصر من نبودم. مقصر کسی بود که با تعصب و عصبانیت جواب داد. شما نگاه کنید من خط به خط پست های دوستان رو خوندم نقل قول کردم و جواب دادم. اما طرف مقابل ؟ 

من سوالم شما جناب آقای شمسی اینه ؟ 

چرا بحث من با شما در اون پست که شما مجددا ارسال کردید منحرف نشد ؟

چرا بحث من با آقای میری و آقای صفرعلی در بحث استفاده از جوملا 3 منحرف نشد ؟

بخاطر اینه که دوستان بصورت منطقی پاسخ دادن و بحث خوب پیشرفت. نه دوعوا شد. نه کسی به کسی بی احترامی کرد نه تاپیک قفل شد. کلی هم  مطالب و بحث جدید باز شد. بحث هم تا جایی که میشد اصلا منحرف نشد.

در ثانی من یک پست هم ارسال کردم در مورد Discussion   و توضیحاتی دادم. همون جا هم باز هم معذرت خواهی کردم از این که نا خواسته چند جا بحث منحرف شده و ... 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

امیدوارم خوب باشید :)

خوبتر از همیشه

جومینا یعنی جمع دوستی ها :) و اینکه یک جومینایی بخواد شلوغ کنه برا مشق شبشو میدم جوملارو یک بار از اول کد نویسی کنه!! (تا پیشرفت کنه :) )

مومنه خدا بیخیال  اینجا کسی از کسی  کینه به دل نمگیره فقط کافیه کمی بیشتر دقت کنید تا خدایی نکرده افراد بی شوادی چون من برداشت منفی نکنند

تایپیک رو نمیبندم ولی دوستان مدیر نیاز نیست جواب بدید - بحث تمام

یا حق

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...