رفتن به مطلب
zooghi

سیستم همکاری در فروش

پست های پیشنهاد شده

سلام

میخواستم بدون سیستمی چه تجاری چه رایگان وجود داره که بشه در کنار ویرچومارت یک سیستم همکاری درفروش هم ایجاد کرد و محصولات درون ویرچو رو با این سیستم بین بلاگ ها پخش کرد ؟

ممنونم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

تا جایی که میدونم نه ، متسفانه  البته منتظر باشید اگه دوستان دیگمون افزونه ی رو برای این کار باشناسند کمکتون خواهند کرد

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

تا جایی که میدونم نه ، متسفانه  البته منتظر باشید اگه دوستان دیگمون افزونه ی رو برای این کار باشناسند کمکتون خواهند کرد

یا حق

یه افزونه یا بسته تو جومینا قبلا بود تحت نام سیستم همکاری در فروش ... پولی هم بود فکر کنم... الان هرچی میگرم نیست... چی شده ؟

مطمئنم تو جومینا دیدمش

آقای تهرانی هنوز تو جومینا هستن ؟ من از چند سال پیش میشناسمش.... چندتا ایمیل ازش داشتم به هرکدومش که ایمیل فرستادم جواب نگرفتم گویا ایمیلشون عوض شده یا شایدم دیگه تو جومینا نیست

کسی اطلاعی داره

ممنونم.

لینک به ارسال

درود بر شما

در جومینامارکت شماره تماس ایشون هست. تماس بگیرید

مطمئن هستید این ایمل فعاله ؟ چون من دوباره ایمل فرستادم هر دو بار چند ثانیه بعد پیغام

Delivery to the following recipient failed permanently:

info@joominamarket.com

برام فرستاده شد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...