رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت همه ی دوستان و اساتید گرامی

سوالم درباره ی مراحل کار تغییر فونت قالب های سایته

تقریبا میشه گفت که تنها راه راحت تغییر فونت های فارسی قالب ها استفاده از دستور font face در فایل سی اس اس قالب هستش.اما من در چند مورد به مشکل اساسی برخوردم!!

معمولا اکثر قالب های شرکتی در داخل قسمت مدیریت جایی برای تغییر فونت که اکثرا هم گوگل فونت هست دارند.سوال اساسی که دارم اینه که وقتی از دستور فونت فیس استفاده میشه باید در داخل مدیریت قالب ها هم تقییری انجام داد مثلا غیر فعال کرد یا اینکه اسم فونت استفاده شده رو داخل مدیریت اضافه کرد

تا اونجایی که فهمیدم دستور فونت فیس بدین صورت است که به مرورگر دستور میده اول فونت مدنظر ما رو بخونه بعد هم اگه نبود از فونت های پیش فرض استفاده کنه.اما با این فریمورک های معروف همیشه مشکل داشتم من و نتونستم تغییر فونت و انجام بدم(یا اینکه در لوکال عوض شده اما در هاست نه)

از نحوه ی استفاده هم مطمئنم زیرا در قالب هایی که تنظیمات فونت ندارند به راحتی تونستم کارمو انجام بدم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ميتوني از دستور !important در كد font-family كه به هر كلاس ميدي استفاده كني اينطوري هميشه كد شما رو ميخونه!

البته اين راه ساده هست وگرنه براي تغيير در تنظيمات قالب و ... بايد به php مسلط باشي...

لینک به ارسال

ميتوني از دستور !important در كد font-family كه به هر كلاس ميدي استفاده كني اينطوري هميشه كد شما رو ميخونه!

البته اين راه ساده هست وگرنه براي تغيير در تنظيمات قالب و ... بايد به php مسلط باشي...

من وقتی با فایر باگ چک میکنم میبینم که روی فونتی که ورد کردم خط کشیده و فونتهای دیگرو مد نظر قرار داده.دستور important و دقیقا کجا استفاده کنیم؟

لینک به ارسال

اگر اينطوريه كه خط كشيده روي فونت مطمئنا دستور فونت فيس رو اشتباه استفاده كردي و آدرس پوشه فونت هايي كه در دستور استفاده كردي اشتباهه!!!

اما در مورد دستور !importnat :

font-family: 'yourfont' !important;

لینک به ارسال

باز با فایر باگ چک کردم.روی اسم فونت خط نکشیده اما به رنگ خاکستری نشون میده و از فونت سوم به رنگ آبیه!!!

-----------------------------------------------------------------------------------------------

مشکل جدید اینکه فونت های سایت و بررسی کردم.برای بعضی قسمت ها فونت مدنظرم ودراعدا نشون میده یعنی عددها رو فارسی نشون میده مثل فوتر سایت اما در بدنه ی سایت نشون نمیدi

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...