رفتن به مطلب
elmo3542

قرار دادن اتوماتیک تصویر در مطالب k2

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان،

کسی میدونه چه جوری برای مطالبی که در k2منتشر میشه، یه تصویر پیش فرض تعیین کرد که اگر کاربر برای مطلب، تصویری قرار نداد، به صورت خودکار یک تصویر از پیش تعیین شده(مثلا لوگوی سایت در سایز بزرگتر) به عنوان تصویر مطلب قرار بگیره؟

من از نسخه 2.6.7 کامپوننت K2 استفاده میکنم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان،

کسی میدونه چه جوری برای مطالبی که در k2منتشر میشه، یه تصویر پیش فرض تعیین کرد که اگر کاربر برای مطلب، تصویری قرار نداد، به صورت خودکار یک تصویر از پیش تعیین شده(مثلا لوگوی سایت در سایز بزرگتر) به عنوان تصویر مطلب قرار بگیره؟

من از نسخه 2.6.7 کامپوننت K2 استفاده میکنم.

یادمه که این بحث در فروم خود k2 چندین بار مطرح شده بود. هم برای item ها و هم category و با تغییرات در فایل view  در قسمت item این مشکل رو سعی کرده بودن که  حل کنن. که در آخر هم مشکلاتی داشت.

بنظرم شما به عنوان راحت ترین راه، میتونید یه item خالی به همراه عکس مورد نظر ایجاد کنید و هر زمان که خواستی از اون item  کپی  بگیری و مطالب رو بذاری. این راه شاید ساده ترین راه برای حل این مشکل باشه.

ولی اگه علاقه مند به تحقیق هستید این لینک ها رو دنبال کنید :

ویرایش شده توسط تیرداد

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...