رفتن به مطلب
perkas

نمایش ماژول در یک صفحه html

پست های پیشنهاد شده

من میخوام یه ماژول از جملا رو تو یه صفحه html به نمایش در بیارم ( فارغ از قالب )

مثلا میخوام یه صفحه به نام galery.html درست کنم و تو این پیج فقط افزونه فوکا گالری رو به نمایش بزارم - یا یه پیج با نام ثبت نام reg.html و فقط فرم ثبت نام رو توش بذارم

( این کار جنبه آموزشی برام داره و هدف خاصی رو دنبال نمیکنم )

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)

من میخوام یه ماژول از جملا رو تو یه صفحه html به نمایش در بیارم ( فارغ از قالب )

مثلا میخوام یه صفحه به نام galery.html درست کنم و تو این پیج فقط افزونه فوکا گالری رو به نمایش بزارم - یا یه پیج با نام ثبت نام reg.html و فقط فرم ثبت نام رو توش بذارم

( این کار جنبه آموزشی برام داره و هدف خاصی رو دنبال نمیکنم )

تا اونجا که من می دونم و سواد ناقص بنده به من می گوید. شما باید ماژول ها و کلا هر صفحه ای را در و جوملا از طریق جوملا صدا بزنید.

فکر نمی کنم به راحتی بشه این کار رو انجام داد.

به عنوان مثال ماژول ها هیچگونه ارتباطی با دیتا بانک بصورت مستقیم ندارند. و کانکشن توسط خود جوملا برقرار می شود. و ماژول با ارث بری از کلاس ها جوملا به دیتا بانک متصل میشود و اینها همه وابسه به library  جوملا است.

اگر همچین روشی وجود داشته باشد برای من هم جذاب است.

ویرایش شده توسط تیرداد

لینک به ارسال

سلام

به بخش مدیریت منوها بروید ویک منو ایجاد کنید و نوع منو رو مثلا گالری عکس تعیین کنید و در قسمت مدیریت ماژول ها تون تنظیم کنید که ماژول ها در ان صفحه نمایش داده نشن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...