رفتن به مطلب
saeed22

مشکل با پلاگین SIMAlerts

پست های پیشنهاد شده

ا سلام خدمت دوستای گلم من هرکاری کردم نتونستم از این پلاپین که آقای صفرعلی در پست http://forum.joomina.ir/topic/15176-%D9%BE%D9%84%D8%A7%DA%AF%DB%8C%D9%86-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D9%84%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AE%D8%AA%D9%84%D9%81-%D8%AF/ معرفی کردن استفاده کنم اگه کسی از عزیزان از این پلاگین استفاده کرده خواهش میکنم روش استفادش رو بگه مخصوصا توی دمو ستایل 1 توی سایت سازندش هم هیچ توضیحی نبود. -_- 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

توضیحات رو تو همون تاپیک ذکر کرده بودم در هر صورت ، پلاگین رو نصب کنید و بعد تو تنظیماتش اون مواردی رو که میخواهید تو سایت نمایش داده بشه رو فعال کنید البته به غیر از گزینه دمو که فقط برای تست میتونید فعال کنید و در انتها پلاگین رو فعال و ذخیره کنید

پس از این هر رخدادی که در سایتتون اتفاق بیفته مثلا" یه کاربر ثبت نام کنه ، اون پیغامی که بعد از ثبت نام بهش نمایش داده میشه با استایل متفاوت نمایش داده میشه

موفق و پیروز باشید

یا حق

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...