رفتن به مطلب
farhad6169

آمدن پیغام پاپ آپ در سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من وقتی که وارد سایتی که خودم طراحی کردم فایرفاکس اون پیغامی که برای نمایش پاپ آپ هستش، (نوار کرمی رنگی که بالای صفحه می آید) و اجازه باز شدن پاپ آپ رو میگیره. ولی تو سایت های دیگه این پیغام نمیاد. وقتی هم که اجازه باز شدن می دم، هر وقت که وارد سایت خودم میشم دم به دقیقه سایت پیوندها باز میشه و نمیذاره کار کنم تا برم از توی پاپ آپ های مرورگر سایت هایی که اجازه دادم رو پاک کنم.

آیا تو سایت من مشکلی هست که این پیغام وقتی وارد سایت من می شوم می آید.

لینک سایت

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

دلیل اینکه دم به دقیقه سایت پیوندها براتون لود میشه اینه که تو پیکربندی قالبتون تنظیمات مربوط به شبکه های اجتماعی مثل ف ی س بوک و ... فعال شده

تنظیمات قالبتون رو بررسی کنید و اگر گزینه ای در این مورد پیدا کردید اون رو غیرفعال کنید در غیراینصورت در فایلهای پیکربندی قالبتون دنبال عبارت f a c e b o o k بگردید و مقدار اون رو از 1 به صفر تغییر بدید

اگر به سورس سایتتون دقت کنید این مورد رو میتونید در تگ بادی ببینید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

من مديريت جوملام رو بصورت فارسي استفاده مي كنم. در تظيمات قالب اين سه تا گذينه كه تو سورس ديده مي شوند روي NO قرار داشتند. زبان مديريت رو انگليسي كردم و ديدم كه روي yes هستند. و هر سه را غير فعال كردم. با تشكر از راهنمايي شما.

حالا يه مشكل ديگه دارم اونم اينه كه گاهي وقت ها روي قسمتي از سايت كه هيچ لينكي در آن نيست و به اصطلاح قسمت خالي سايت كليك مي كنم يه صفحه باز ميشه كه اين صفحه در بعضي سايت ها موقع باز شدن فيلتر شده هستش. به نظر شما اين مشكل از چي مي تونه باشه؟

با تشكر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...