رفتن به مطلب
sb2max

نشان دادن کلیه نظرات در یک صفحه

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان. من اخیرا کامپونیت جی کامنت را نصب کرده ام حال دو تا مشکل دارم : JComments 2.3.0 [20/02/2012]

1- من چطور می تونم تنظیمات رو انجام بدم تا بگم تمام نظرات داده شده در کلیه صفحات سایت مجموعا در یک صفحه هم دیده بشه ، چون می خوام هرکسی وارد سایتم شد ببینه کلا در سایت چه نظراتی داده شده.
2- برای آگاهسازی مدیر سایت ایمیل مذکور را داده ام اما موقعی که نظر جدید داده می شود خبری از طریق ایمیل به مدیریت نمی یاد که بگه نظر جدیدیدی اومده باید در تنظیمات کامپونیت مورد نظر رفت و آنجا دید. در عکس نشان داده ام

سپاسگذار می شوم بزرگواری به من جواب بده چون خیلی ضروری هست . ممنونم

97864567002096942421.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

1 : در همان تنظیمات گزینه ای وجود دارد که شما می توانید تعیین کنید در هر صفحه جوملای شما چه تعداد نظر نمایش داده شود

2 : آن گزینه برای آن است که هر کاربر که در یک مطلب نظر داد و بعد ان فقط هم در همان مطلب هر شخص دیگری نظر بدهد کاربر خاطی با ایمیل متوجه شود

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز برای این کار یه ماژول هست که همه ی نظرات جی کامنت و فراخوانی می کنه

توی خود سایت جی کامنت هم هست .

اگه پیدا نکردی جست جو کن

JComments Latest

لینک به ارسال

با سلام :

شما تا حالا دیده اید بک گراند رو ثابت میکنن و با کوچک و بزرگ شدن صفحه سایز بک گراند تغیرر نمیکند حالا من میخواستم این بک گران که یک عکس رو نمایش میده تبدیل کنم به اسلایدرشو که چند عکس رو نمایش بده و در هر شرایطی سایزش تغییر نکنه باید از چه کدی و چگونه استفاده کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

با سلام :

شما تا حالا دیده اید بک گراند رو ثابت میکنن و با کوچک و بزرگ شدن صفحه سایز بک گراند تغیرر نمیکند حالا من میخواستم این بک گران که یک عکس رو نمایش میده تبدیل کنم به اسلایدرشو که چند عکس رو نمایش بده و در هر شرایطی سایزش تغییر نکنه باید از چه کدی و چگونه استفاده کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز سئوال جدید و توی تاپیک جدید بفرمایید .

به این صورت هم قوانین و رعایت کردین .

هم اینکه سریع تر به جواب می رسین .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...