رفتن به مطلب
amin21

چگونه میتونم اسم سایتم روز در بالای مرورگر تغییر بدم

پست های پیشنهاد شده

با سلام قالبی که نصب کردم در بالای مرورگر مینیسه جوملای ایرانی جوملا...... در منوها نیز در تنظیماتش تغییرات لازم را اعمال کردم ولی حذف نشده است چکار میتونم بکنم تا نام سایتم به تنهایی بالا قرار بگیره

اتشکر فراوان

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

از بخش منوها میری توی منوی فهرست اصلی و منوی صفحه اصلی را انتخاب کن

بعد در سمت چپ البته اگه از جوملای فارسی جومینا استفاده میکنی میری قسمت گزینه های نمایش صفحه در اونجا عنوان صفحه رو میتونی تغییر بدهی

موفق باشی

لینک به ارسال

با سلام قالبی که نصب کردم در بالای مرورگر مینیسه جوملای ایرانی جوملا...... در منوها نیز در تنظیماتش تغییرات لازم را اعمال کردم ولی حذف نشده است چکار میتونم بکنم تا نام سایتم به تنهایی بالا قرار بگیره

اتشکر فراوان

درود برشما دوست عزیز

شما باید وارد مدیریت قالب خود بشوید . وکد های آن را بیاورید.

بعد در قسمت تگ <head> و بین دو تگ <title>عنوان سایت<title>

قرار دهید.

مانند این:

<head>

<title> عنوان سایت </title>

</head>

لینک به ارسال

توي تنظيمات منو پيشفرض هم تغيير دادي؟

بله ولی مشکلم حل نشده دوست عزیز

-----------------------------------------------------------------------------------------------

درود برشما دوست عزیز

شما باید وارد مدیریت قالب خود بشوید . وکد های آن را بیاورید.

بعد در قسمت تگ <head> و بین دو تگ <title>عنوان سایت<title>

قرار دهید.

مانند این:

<head>

<title> عنوان سایت </title>

</head>

انتحان کردم ولی تغییر ینکرد نباید در برنامه نویسی این اسم جایی ثبت شده باشه در فایل های سی اس اس هر چی گشتم پیدا نشد

-----------------------------------------------------------------------------------------------

سلام

از بخش منوها میری توی منوی فهرست اصلی و منوی صفحه اصلی را انتخاب کن

بعد در سمت چپ البته اگه از جوملای فارسی جومینا استفاده میکنی میری قسمت گزینه های نمایش صفحه در اونجا عنوان صفحه رو میتونی تغییر بدهی

موفق باشی

سلام

این تنظیماتو انجام دادم از جوملای فارسی جومینا هم استفاده کردم تنها تغییری که ایجاد شد در انتهای جوملای ایرانی و.... اسم سایت اضافه شد ولی فقط میخوام به تنهایی اسم سایت قرار بگیره

لینک به ارسال

با سلام

موردی رو که در پست شماره 3 گفته شد رو انجام بدید ، برای اینکه عنوان صفحه را حذف کنید کافیست فقط یک کاراکتر فاصله space ایجاد کنید و ذخیره کنید

برای نمایش نام سایت هم کافیست که در تنظیمات کلی ، نمایش نام سایت رو فعال کنید یعنی روی یکی از گزینه های "قبل از" یا "بعد از" قرار بدید و نام سایت رو همون تو فیلد نام سایت وارد کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

موردی رو که در پست شماره 3 گفته شد رو انجام بدید ، برای اینکه عنوان صفحه را حذف کنید کافیست فقط یک کاراکتر فاصله space ایجاد کنید و ذخیره کنید

برای نمایش نام سایت هم کافیست که در تنظیمات کلی ، نمایش نام سایت رو فعال کنید یعنی روی یکی از گزینه های "قبل از" یا "بعد از" قرار بدید و نام سایت رو همون تو فیلد نام سایت وارد کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

من هر تغیییری ایجاد کردم نشده همه این چیزایی که دوستان گفتن رو  تست کردم ولی تغییری ایجاد نمیشه و مینویسه جوملای فاری جوملای ایرانی  وب سایت اختصاصی شهرستان آشتیان 

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود بر شما

نوع منوی پیشفرض (همان منویی که ستاره نارنجی رنگ دارد) شما  از نوع "مطالب ویژه" شده است؟ دیگر منوها را چک کنید ببینید همین مشکل هست؟

قبل نصب قالب همین کلمه ای وجود نداشت؟ زیرا فرمودید قالبی نصب کردید و این جمله اومد.

با قالب دیگری تست کنید ببینید جمله هنوز هست.

کارهای بالا را یکی یکی انجام دهید و نتیجه را اعلام کنید

اینجوری نصف شک تردید از بین میره

ویرایش شده توسط محمدحسین میری

لینک به ارسال

درود بر شما

نوع منوی پیشفرض (همان منویی که ستاره نارنجی رنگ دارد) شما  از نوع "مطالب ویژه" شده است؟ دیگر منوها را چک کنید ببینید همین مشکل هست؟

قبل نصب قالب همین کلمه ای وجود نداشت؟ زیرا فرمودید قالبی نصب کردید و این جمله اومد.

با قالب دیگری تست کنید ببینید جمله هنوز هست.

کارهای بالا را یکی یکی انجام دهید و نتیجه را اعلام کنید

اینجوری نصف شک تردید از بین میره

با سلام و درود بر شما دوست عزیز

مشکل حل شد از منوی صفحع اصلی کمک گرفتم و مشکل حل شد فقط میخوام بئونم وقتی منوی جدید ایجاد می کنیم و بخواهیم نام یات بازم باشه بازم باید همین طور اقدام کنیم و متن رو کامل در عنوان صفحه بزنیم

لینک به ارسال

با سلام

نمایش نام سایت در قسمت تنظیمات کلی تنظیم میشه و همون یکبار که تنظیم بشه برای همیشه کافیه ، فقط عنوان صفحه هست که برای هر منو باید تو تنظیمات منوتون تنظیمش کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...