رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

داشتن امکان افزودن گالری به سایت البته بصورت ماژول و یا درج گالری عکس به یک مطلب خاص موثر ، ضروری و البته زیبا به نظر می رسه...

ماژول mod_phocagallery_image_v2.7.5 از الحاقات گالری قدرتمند فوکا هست که به شما امکان انشار تصاویر یک یه چند گالری رو بصورت ماژول ارائه می ده...

این ماژول تقریبا تمام امکانات فوکا گالری رو منتقل می کنه و به نظر من بسیار کارا و زیبا است.

ترجمه ی اون حدود 160 خط بود که البته نیاز به قابل فهم کردن ترجمه هم داشت که سعی کردم تا جای ممکن اون رو ساده نویسی کنم.

در ضمن به استفاده از ماژول انیور می تونید از طریق این ماژول گالری مورد نظر خودتون رو به مطالب نیز بیافزائید که بسیار زیباست...

دریافت فایل از سرور جومینا

دموی ماژول با استایل موزائیک

دموی ماژول در مطلب

در صورتی که ترجمه اشکال داشت بفرمائید تا برطرف کنم.

یاعلی، دعای خیر بفرمائید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

برای استفاده از این ماژول ابتدا باید افزونه فوکا گالری که جهت راه اندازی گالری در سایت کاربرد دارد را نصب کنید و بعد از این ماژول بهره ببرید که توضیحاتش رو دوست عزیزمون در پست اول فرمودند و دمو هم ارائه کردند... (بعد از نصب ماژول به مدیریت ماژول مراجعه کنید مشخص هست که چه باید بکنید و بعد از اعمال تنظیمات دلخواه هم این ماژول رو در یکی از موقعیت های قالبتون منتشر می کند...)

پیروز باشید

لینک به ارسال

با سلام.من ميخوام اين ماپول در قسمت اصليه سايت نمايش داده بشه.منظورم اينه كه جايي كه مطلب نمايش داده ميشه.چون تنها موقعيتي كه در بالاي قالب من وجود داره موقعيت banner هست كه عرضو طول كافي واسه اين ماژول نداره و الته نميشه عرض و طول رو هم افزايش بدم.در واقع من ميخوام از اين كامپوننت به عنوان گالري تصاوير استفاده كنم.بدون اين ماژول ميشه يا نه؟.اميدوارم سوالم واضح باشد.

لینک به ارسال

با سلام.من ميخوام اين ماپول در قسمت اصليه سايت نمايش داده بشه.منظورم اينه كه جايي كه مطلب نمايش داده ميشه.چون تنها موقعيتي كه در بالاي قالب من وجود داره موقعيت banner هست كه عرضو طول كافي واسه اين ماژول نداره و الته نميشه عرض و طول رو هم افزايش بدم.در واقع من ميخوام از اين كامپوننت به عنوان گالري تصاوير استفاده كنم.بدون اين ماژول ميشه يا نه؟.اميدوارم سوالم واضح باشد.

دوست عزیز

خیر سوالتون واضح نیست.

شما باید افزونه ی اصلی یعنی کامپوننت فوکا گالری رو نصب و استفاده کنید، این ماژول از الحاقات فوکا گالری هست که امکانات ویژه ای را به کامپوننت اضافه می کنه.

فوکا گالری رو از اینجا دانلود کنید:

http://forum.joomina.ir/thread-2811.html

لینک به ارسال

متاسفانه لینک دانلود کار نمی کنه!

لینک سالم است، از مرورگر های دیگر استفاده کنید، کش مرورگرتون رو پاک کنید حل می شود.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...