رفتن به مطلب
چهارسوق

سوال درموردxmap

پست های پیشنهاد شده

سوال درموردxmap

سلام کامپننت xmap چند کامپننت به همراه خودش داره ازمیان این کامپننت ها هرکدام چه کاری میکنندوکدام کاربردین که من نصب کنم

plg_com_content.zip

plg_com_k2.zip

plg_com_kunena.zip

plg_com_mtree.zip

plg_com_sobipro.zip

plg_com_virtuemart.zip

plg_com_weblinks.zip

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

داخل پکیج xmap یک کامپوننت بیشتر نیست که با نام com_xmap.zip میباشد

مابقی اگر دقت بفرمایید ابتدای نام فایل اشان plg هست به این معنی که پلاگین هستند و با توجه به نامشان هر کدام برای افزونه هایی دیگر همچون k2 یا kunena یا virtuemart و... کاربرد دارند که بواسطه فعال بودن این پلاگین ها نقشه افزونه های مرتبط اش هم نمایش داده شود...

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام نقشه سایت من 5عکس صفحه اصلی راساخته درگوگل وب مستراین پیغام میاد
Sitemap contains urls which are blocked by robots.txt.
نقشه سایت حاوی آدرس ها که توسط robots.txt را مسدود شده است.
چه کنم
---------------------------------------------------------------------------------------------
سلام این سوال بالا راکسی هست جواب بده گوگل وب مسترنقشه تصویری من رااندیکس نمیکنه این پیقام رامیده
Sitemap contains urls which are blocked by robots.txt.

لینک به ارسال

با سلام

خب اینطور که اون پیام داره میگه یکسری لینکها تو نقشه سایتتون هست که شما اونها رو تو فایل robot.txt اجازه ایندکس شدنشون رو ندادید

باید نقشه سایتتون رو اصلاح کنید و اون لینکها رو حذف کنید یا اینکه اگر میخواهید اجازه ایندکس شدنشون رو بدید اونها رو از لیست داخل فایل robot.txt حذف کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

خب اینطور که اون پیام داره میگه یکسری لینکها تو نقشه سایتتون هست که شما اونها رو تو فایل robot.txt اجازه ایندکس شدنشون رو ندادید

باید نقشه سایتتون رو اصلاح کنید و اون لینکها رو حذف کنید یا اینکه اگر میخواهید اجازه ایندکس شدنشون رو بدید اونها رو از لیست داخل فایل robot.txt حذف کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

سلام چگونه بفهمم کدام وچگونه پاک کنم

لینک به ارسال

با سلام

خب فایل robot.txt رو بررسی کنید ببینید چه پوشه هایی رو بن کردید

مثلا ممکنه پوشه images رو به لیست بن شده ها اضافه کردید بعد توی نقشه ساییتون فایلهای پوشه images هم اضافه شده که اگر قراره پوشه images بن بشه دیگه اون فایلهاش نباید تو نقشه سایتتون وجود داشته باشه

البته این یه مثال بود و خوبه که دسترسی به پوشه images رو مسدود نکنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

خب فایل robot.txt رو بررسی کنید ببینید چه پوشه هایی رو بن کردید

مثلا ممکنه پوشه images رو به لیست بن شده ها اضافه کردید بعد توی نقشه ساییتون فایلهای پوشه images هم اضافه شده که اگر قراره پوشه images بن بشه دیگه اون فایلهاش نباید تو نقشه سایتتون وجود داشته باشه

البته این یه مثال بود و خوبه که دسترسی به پوشه images رو مسدود نکنید

موفق و پیروز باشید

سلام من فایل robot.txtرابررسی کردم ایناتوش بود

Disallow: /administrator/Disallow: /cache/Disallow: /cli/Disallow: /components/Disallow: /images/Disallow: /includes/Disallow: /installation/Disallow: /language/Disallow: /libraries/Disallow: /logs/Disallow: /media/Disallow: /modules/Disallow: /plugins/Disallow: /templates/Disallow: /tmp/

حالا هرکدام رابخوام ازاین لیست خارج کنم باید خط مربوته راپاک کنم درسته یاخیر

لینک به ارسال

با سلام

بله باید همینطور انجام بدید . البته این فایل ربوت پیشفرض هست و بهتره چیزی ازش حذف نشه ولی برای داشتن سئوی خوب حذف خط مربوط به پوشه images مانعی ندارد

من حذف سایر خطوط پیشفرض رو توصیه نمیکنم

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...