رفتن به مطلب
s2hrmk

مشکل در نصب کامپوننت سامانه جامع پیامکی ir-payamak

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز من تازه وارد هستم تو این انجمن.

یک مشکل در نصب و راه اندازی سامانه جامعه پیامکی دارم که کامپوننتش رو از سایت ir-payamak دانلود کردم و روی جولا نسخه 2.5.16 نصب کردم با اینکه از روی فیلم آموزشی و به صورت کامل مرحله به مرحله انجام دادم مراحل نصب رو ولی بعد از نصب کامپوننت در ظاهر همه چیز خوب هست اما وقتی خود کامپوننت رو میخوام اجرا کنم هیچ صفحه ای باز نمیشه و صفحه سفید هست.

کسی از دوستان میدونه برای چی این مشکل به وجود آمده؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنونم از پاسخ شما

من با پشتیباین تماس گرفتم و گفتن که SOAP فعال هست و گفتن که نمایش خطا رو خودتون میتونید فعال کنید از طریق کانفیگوریشن.

حالا چطور باید نمایش خطا رو فعال کنم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

آقای میری عزیز لطفا یه کمک بکنید این خیلی واجب هست برام که این رو نصب کنم

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

من خطا یاب رو هم فعال کردم ولی مشکل اینجا هست که وقتی روی لینک ورود به کامپوننت کلیک می کنم تو قسمت مدیریت اصلا هیچ صفحه ای باز نمیشه و فقط سفید هست.

منظورم تو این قسمت هست!

administrator/index.php?option=com_payamak

ویرایش شده توسط s2hrmk

لینک به ارسال

سلام

من خطا یاب رو هم فعال کردم ولی مشکل اینجا هست که وقتی روی لینک ورود به کامپوننت کلیک می کنم تو قسمت مدیریت اصلا هیچ صفحه ای باز نمیشه و فقط سفید هست.

منظورم تو این قسمت هست!

administrator/index.php?option=com_payamak

سلام

یک فایل php ایجاد کنید و در آن تایپ کنید

<?php echo phpinfo()؟>

سپس آدرس فایل php را در مرورگر وارد نموده و اجرا کنید

حال ببینید موارد زیر در سرور فعال باشد

curl
source guardian

مورد دیگه ای نیست . کامپوننت 100% تست شده است اگر مشکلی باشه از سرور خواهد بود

موفق باشید

لینک به ارسال

آقای تهرانی ممنون از راهنمایی شما، بله این دو مورد فعال هستند.

SourceGuardian SourceGuardian Loader Support enabled SourceGuardian Loader Version 9.0.4 SourceGuardian Loader Build Number 0x00000015 phpSHIELD Support enabled

Directive Local Value Master Value sourceguardian.restrict_unencoded

curl cURL support enabled cURL Information 7.24.0 Age 3 Features AsynchDNS No Debug No GSS-Negotiate No IDN Yes IPv6 Yes Largefile Yes NTLM Yes SPNEGO No SSL Yes SSPI No krb4 No libz Yes CharConv No Protocols dict, file, ftp, ftps, gopher, http, https, imap, imaps, pop3, pop3s, rtsp, smtp, smtps, telnet, tftp Host x86_64-unknown-linux-gnu SSL Version OpenSSL/1.0.0 ZLib Version 1.2.3
-----------------------------------------------------------------------------------------------
آقای تهرانی ممنون از راهنمایی شما، بله این دو مورد فعال هستند.

cURL support	enabled
cURL Information	7.24.0
Age	3
Features
AsynchDNS	No
Debug	No
GSS-Negotiate	No
IDN	Yes
IPv6	Yes
Largefile	Yes
NTLM	Yes
SPNEGO	No
SSL	Yes
SSPI	No
krb4	No
libz	Yes
CharConv	No
Protocols	dict, file, ftp, ftps, gopher, http, https, imap, imaps, pop3, pop3s, rtsp, smtp, smtps, telnet, tftp
Host	x86_64-unknown-linux-gnu
SSL Version	OpenSSL/1.0.0
ZLib Version	1.2.3
soap

Soap Client	enabled
Soap Server	enabled

Directive	Local Value	Master Value
soap.wsdl_cache	1	1
soap.wsdl_cache_dir	/tmp	/tmp
soap.wsdl_cache_enabled	1	1
soap.wsdl_cache_limit	5	5
soap.wsdl_cache_ttl	86400	86400
SourceGuardian

SourceGuardian Loader Support	enabled
SourceGuardian Loader Version	9.0.4
SourceGuardian Loader Build Number	0x00000015
phpSHIELD Support	enabled

Directive	Local Value	Master Value
sourceguardian.restrict_unencoded	0	0

آیا احتمال داره به خاطر اینکه source guardian در master value و local value مقادیرشون صفر هست این اتفاق پیش بیاد؟

تشکر از راهنماییتون

لینک به ارسال

مجدد سلام

والا من اینقدر گیج شدم نمیدونم مشکل از سرور هست یا برنامه جوملا یا پلاگین یا من.

ببینید من تمام این کارهایی رو که گفتید انجام دادم 3 روزه همش روی این موضوع کار میکنم به چند تا نکته رسیدم که مطرح میکنم اگر امکان داره راهنمایی کنید.

1- تو قسمت مدیریت افزونه ها یک خطا داده میشه به این عنوان که فایل موقت tmp جوملا مشخص نشده است. ( که فکر می کنم علت نصب نشدن درست کامپوننت هم همین باشه)

در صورتی که در فایل configuration به درستی آدرس مشخص هست!

2- وقتی که در قسمت تنظیمات کلی نشان دادن خطا رو به حداکثر میرسونم و دکمه ذخیره رو میزنم که خطا رو نشونم بده کل سایت به هم میریزه و نوشته ها نا خوانا میشن. مثل تصویر زیر.

54747778013591972239.png

نمیدونم این مشکل دیگه از کجا پیداش شد! :)

فکر می کنم یه چیزی پیدا کردم من قبلا چون خطا رو روی حداکثر میزاشتم و صفحه به هم میریخت نمیتونستم خطای این کامپوننت رو بخونم ولی الان با کلی دردسر تونستم خطا رو پیدا کنم.

وقتی کامپوننت لود میشه این خطا میاد:

Fatal error: SourceGuardian Loader - This protected script does not support version 5.4.22 of PHP. Please contact the script author about this problem. Error code [07] in[/size]/home/chapserv/public_html/administrator/components/com_joominasmspannel/views/joominasmscpanel/view.html.php on line [/size]2

فکر کنم از پشتیبانی نشدن ورژن سورس گواردین هست. امکان درست شدن این مشکل هست؟

لینک به ارسال

ممنون ولی فکر نمیکنید اسکریپت باید ارتقا پیدا کنه؟!

لینک به ارسال

درود بر شما

طیف وسیعی از کابراان از 5.3 استفاده می کنند نمی توان بهو ارتقا داد

در آینده که نسخه 5.4 گسترش پیدا کرده است ارتقا پیدا خواهد کرد.

لینک به ارسال

ممنونم آقای میری ولی نمیشه کاری کرد که هر دو نسخه را پشتیبانی کنه؟

در صورتی که امکانش نیست شما چه پیشنهادی میدید که مشکل من حل بشه؟

لینک به ارسال

با سلام

بهترین کار ، انتقال سایتتون به یک هاست بهینه شده برای جوملاست

میتونید از جومینــــــا هاست ، هاستتون رو تهیه کنید که برای جوملا کاملا" بهینه شده میباشد

نسخه php فعلیتون خیلی بالاست و تو عملکرد جوملا و افزونه ها میتونه اختلال ایجاد کنه

در نتیجه حتی اگر افزونه هم ارتقا پیدا کنه باز هم براتون مشکلات دیگه ای ایجاد میشه

خودتون دیدید که یه تغییر تو نمایش پیامهای خطا نتیجه اش چی شد

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلام

برای نصب سورس گاردین بروی لوکال هاست باید چه کار کنم؟؟؟

با سلام

بهتر بود این سوال رو در تاپیکی جدید مطرح میکردید . به هر حال در داخل نت جستجو کنید آموزشهایی در این باره هست

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام من در هنگام ورود به افزونه افزونه جامع ارسال و دریافت پیامک جوملا 2.5 مشکلاتی را دارم و با ورود به بخش های مختلف خطاهای مختلف را دریافت میکنم که در زیر عنوان میکنم

در قسمت صفحه کنترل :

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home2/digitalk/domains/fars-payam.com/public_html/administrator/components/com_joominasmspannel/models/joominasmscpanel.php on line 24 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home2/digitalk/domains/fars-payam.com/public_html/administrator/components/com_joominasmspannel/models/joominasmscpanel.php on line 122 Fatal error: Call to undefined method soapclient::GetCredit() in /home2/digitalk/domains/fars-payam.com/public_html/administrator/components/com_joominasmspannel/models/joominasmscpanel.php on line 69

در قسمت اخرین پیامهای دریافتی پنل

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home2/digitalk/domains/fars-payam.com/public_html/administrator/components/com_joominasmspannel/views/joominasmsre/tmpl/default.php on line 114
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home2/digitalk/domains/fars-payam.com/public_html/administrator/components/com_joominasmspannel/views/joominasmsre/tmpl/default_body.php on line 12 Notice: Undefined index: list in /home2/digitalk/domains/fars-payam.com/public_html/administrator/components/com_joominasmspannel/views/joominasmsre/tmpl/default_body.php on line 23 Fatal error: Call to undefined method soapclient::GetMessageStr() in /home2/digitalk/domains/fars-payam.com/public_html/administrator/components/com_joominasmspannel/models/joominasmsre.php on line 43
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home2/digitalk/domains/fars-payam.com/public_html/administrator/components/com_joominasmspannel/models/joominasmsre.php on line 24
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home2/digitalk/domains/fars-payam.com/public_html/administrator/components/com_joominasmspannel/views/joominasmsre/tmpl/default.php on line 38 

سیستم مدیریت پیام های ارسالی 

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home2/digitalk/domains/fars-payam.com/public_html/administrator/components/com_joominasmspannel/models/joominasmsdelivery.php on line 24
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home2/digitalk/domains/fars-payam.com/public_html/administrator/components/com_joominasmspannel/views/joominasmsdelivery/tmpl/default_body.php on line 12
	 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home2/digitalk/domains/fars-payam.com/public_html/administrator/components/com_joominasmspannel/views/joominasmsdelivery/tmpl/default.php on line 37

قسمت تعریف مخاطب

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home2/digitalk/domains/fars-payam.com/public_html/administrator/components/com_joominasmspannel/views/joominasmspannellist/tmpl/default.php on line 38 

قسمت ارسال پیامک به دفترچه تلفن

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home2/digitalk/domains/fars-payam.com/public_html/administrator/components/com_joominasmspannel/models/joominasmsphonebook.php on line 24 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home2/digitalk/domains/fars-payam.com/public_html/administrator/components/com_joominasmspannel/models/joominasmsphonebook.php on line 79 Fatal error: Call to undefined method soapclient::GetCredit() in /home2/digitalk/domains/fars-payam.com/public_html/administrator/components/com_joominasmspannel/models/joominasmsphonebook.php on line 43

ارسال پیامک به خبر نامه 

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home2/digitalk/domains/fars-payam.com/public_html/administrator/components/com_joominasmspannel/models/joominasmsnews.php on line 24 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home2/digitalk/domains/fars-payam.com/public_html/administrator/components/com_joominasmspannel/models/joominasmsnews.php on line 96 Fatal error: Call to undefined method soapclient::GetCredit() in /home2/digitalk/domains/fars-payam.com/public_html/administrator/components/com_joominasmspannel/models/joominasmsnews.php on line 44

لطفا یاری نمایید

ویرایش شده توسط JigSaw

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...