رفتن به مطلب
perkas

سوال در مورد بر طرف کردن محدودیت در نمایش تعداد عکس در یک مجموعه (Phoca )

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

چطور میشه محدودیت تعداد عکس تخصیص یافته به یه مجموعه رو برداشت ( از افزونه فوکا گالری استفاده کردم )

من 45 عکس آپ کردم ولی فقط 20 تاشون رو نشون میده

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ویرایش شده توسط perkas

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

یه نگاه بندازید به انتهای صفحه ای که تصاوبر آپلود شده رو در اونجا نشون میده ، تعداد نمایش تصاویر رو از عدد 20 به عدد 50 یا 100 یا همه تغییر بدید. احتمالا مشکل از اینجاست.

موفق باشید - دعا کنید

ویرایش شده توسط روح الله

لینک به ارسال

درود بر شما

یه نگاه بندازید به انتهای صفحه ای که تصاوبر آپلود شده رو در اونجا نشون میده ، تعداد نمایش تصاویر رو از عدد 20 به عدد 50 یا 100 یا همه تغییر بدید. احتمالا مشکل از اینجاست.

موفق باشید - دعا کنید

این کار رو کردم

ولی  فقط تو منوی مدیریت همه رو نشون میده

من منظورم محیط کاربریه

که کاربر همه رو ببینه ( یا صفحه یندی شده یا همه یه جا )

لینک به ارسال

درود بر شما

چنین چیزی اصلا وجود نداره در افزونه فوکا گالری ،

اگر مایل هستید دسترسی جوملاتون رو پیام خصوصی کنید تا بررسی کنم.

موفق باشید - دعا کنید

ویرایش شده توسط روح الله

لینک به ارسال

علتش این بود که شما در ماژول HTML سفارشی ، به تصاویر مجموعه هاتون لینک های مناسبی نداده بودی و این باعث شده بود تا در آدرس اشتباه صفحه بندی صورت نگیره.

البته این روش روش مناسبی نیست که بخوای با استفاده از ماژول HTML سفارشی این کار رو بکنی و این مشکلات رو به دنبال داره.

من اومدم در قسمت منوهای صفحه اصلی منوی مربوط به مجموعه هایی که شما ایجاد کرده بودی رو با انتخاب نوع منوی مربوط به فوکاگالری ، که فهرست مجموعه نام داشت ، ایجاد کردم.

بعد اومدم توی بخش کاربری و لینک های هر مجموعه رو به لینک های ماژول HTML سفارشی نسبت دادم و این باعث شد که همه چیز بر سر جای خودش قرار بگیره.

البته فوکاگالری انعطاف زیادی داره و میتونی تغییرات زیادی در ظاهرش بدی.

موفق باشید ، دعا کنید

ویرایش شده توسط روح الله

لینک به ارسال

افزونه ای نیست که لیست مجموعه ها رو بصورت بند انگشتی واسمون بیاره تا اینطوری مجبور نشم html سفارشی بسازم

لینک به ارسال

اصلا نیازی نبود که شما بیای برای تولید مجموعه از ماژول html سفارشی استفاده کنی ، من هم برای این برات درستش کردم که تا همیشه در صفحه اصلی نشون داده بشه.

شما وقتی روی منوی گنجینه تصویر کلیک کنی ، مجموعه هایی که قبلا ایجاد کردی رو می بینی که میتونی نوع نمایششون رو هم در تنظیمات فوکاگالری تغییر بدی.

البته روش html سفارشی همیشه هم بد نیست و خیلی مواقع راهگشاست.

من خودم هم الآن دارم با همین روش html سفارشی کار می کنم و مشکلی که برام بوجود اومده بود رو اینطوری حل کردم. یه سر به آدرس زیر بزن:

http://www.tasveergar.ir/operating-system

اما شما اگه نمی خوای در در همه صفحات مجموعه هات رو نشون بدی ، به ماژول html سفارشی هم نیازی نیست و میتونی حذفش کنش ، چون همونطور که در بالا گفتم با کلیک بر روی گنجینه تصویر اول مجموعه هات نشون داده میشه و اینطوری مشکل برطرف میشه.

همیشه برای گالری تصاویر از منوها استفاده کن. فوکاگالری 4 نوع منو داره که هر کدوم امکانات مناسب خودشون رو دارن و خیلی بهت کمک می کنن.

ظاهر گالری تصاویر رو هم میتونی با استفاده از امکانات فوکاگالری تغییرات زیادی توش بدی و به شکل دلخواهت دربیاریش.

موفق باشید - دعا کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...