رفتن به مطلب
jafar007

صفر شدن آمار بازدید سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

میخواستم ببینم چه دلیلی باعث میشه که شمارنده آمار بازدید یهو صفر بشه من این مشکل رو تو چندتا سایت داشتم الان هم تو این سایت اتفاق افتاد جوملام هم ورژن 2.5.14 هست.

این سایتی هست که مشکل داره 

http://np-hosseini.com/
پایین صفحه آمار بازدید کنندگان هست.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

معمولا در افزونه های آمار بازدید ، قسمتی وجود داره که میتونید database یا بانک اطلاعاتی این افزونه ها رو حذف کنید.

بررسی کنید ببینید چنین چیزی در افزونه شما وجود داره یا خیر !!!

اگه فعال بود ، باید اون رو غیرفعالش کنید.

البته در بعضی از افزونه های آمار بازدید مثل افزونه coalaweb traffic این عمل معنای دیگری داره و اون اینه که مثلا اگه کسی امروز وارد وب سایت شما شد و فردا هم دوباره اومد سر زد ، به اصطلاح DB روز قبل رو درباره IP شما حذف می کنه تا در هر دو روز به آمار بازدید شما اضافه بشه.

موفق باشید ، دعا کنید ...

لینک به ارسال

درود بر شما

معمولا در افزونه های آمار بازدید ، قسمتی وجود داره که میتونید database یا بانک اطلاعاتی این افزونه ها رو حذف کنید.

بررسی کنید ببینید چنین چیزی در افزونه شما وجود داره یا خیر !!!

اگه فعال بود ، باید اون رو غیرفعالش کنید.

البته در بعضی از افزونه های آمار بازدید مثل افزونه coalaweb traffic این عمل معنای دیگری داره و اون اینه که مثلا اگه کسی امروز وارد وب سایت شما شد و فردا هم دوباره اومد سر زد ، به اصطلاح DB روز قبل رو درباره IP شما حذف می کنه تا در هر دو روز به آمار بازدید شما اضافه بشه.

موفق باشید ، دعا کنید ...

نه دوست عزیز همچین امکانی توش نبود

ماژول من mod_vvisit_counter

هست .

اخه جالبیش اینه که الان اگر سایت رو نگاه کنید زده بازدید ماه پیش 354 عدد ولی بازدید کل رو زده 27 عدد

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود بر شما

حدس می زدم که افزونه شما VVisit counter باشه !!!

این افزونه از لحاظ ساختار برنامه نویسی مشکل داره و نمی تونه با بانک اطلاعاتی خودش خوب ارتباط برقرار کنه !!!

به همین دلیل در ارائه آمار دقیق نیست و همواره انسان رو دچار مشکل می کنه.

بنده تا الآن با افزونه های آمار زیادی کردم و هیچ کدوم از هر لحاظی به ویژه از لحاظ بانک اطلاعاتی ، مثل افزونه coalaweb traffic نیست و دارای امکاناتی هست که تخصصی بودن طراحی این افزونه رو نشون میده.

تجربه شخصیم بود ، انتخاب با شماست ... .

موفق باشید - دعا کنید

ویرایش شده توسط روح الله

لینک به ارسال

درود بر شما

حدس می زدم که افزونه شما VVisit counter باشه !!!

این افزونه از لحاظ ساختار برنامه نویسی مشکل داره و نمی تونه با بانک اطلاعاتی خودش خوب ارتباط برقرار کنه !!!

به همین دلیل در ارائه آمار دقیق نیست و همواره انسان رو دچار مشکل می کنه.

بنده تا الآن با افزونه های آمار زیادی کردم و هیچ کدوم از هر لحاظی به ویژه از لحاظ بانک اطلاعاتی ، مثل افزونه coalaweb traffic نیست و دارای امکاناتی هست که تخصصی بودن طراحی این افزونه رو نشون میده.

تجربه شخصیم بود ، انتخاب با شماست ... .

موفق باشید - دعا کنید

مرسی از لطف شما دوست عزیز 

امید وارم این افزونه رایگان باشه 

حتمی از پیشنهاد شما استفاده میکنم.

بازم ممنون

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود بر شما

خواهش می کنم ،

بله ، این افزونه کاملا رایگان هستش و هم در سایت جومینا فارسیش موجوده که البته نسخه قدیمی تره و هم در سایت جوملای جهانی که بهترین نسخه رو داره و من پیشنهاد می کنم آخرین نسخه رو دانلود کنید ، دیگه انتخاب با شماست:

آدرس نسخه موجود در جومینا: http://www.joomina.ir/all-free/529-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%A2%D9%85%D8%A7%D8%B1%DA%AF%DB%8C%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-2.html

آدرس نسخه جهانی: http://coalaweb.com/

موفق باشید - دعا کنید

ویرایش شده توسط روح الله

لینک به ارسال

درود بر شما

خواهش می کنم ،

بله ، این افزونه کاملا رایگان هستش و هم در سایت جومینا فارسیش موجوده که البته نسخه قدیمی تره و هم در سایت جوملای جهانی که بهترین نسخه رو داره و من پیشنهاد می کنم آخرین نسخه رو دانلود کنید ، دیگه انتخاب با شماست:

آدرس نسخه موجود در جومینا: http://www.joomina.ir/all-free/529-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%A2%D9%85%D8%A7%D8%B1%DA%AF%DB%8C%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-2.html

آدرس نسخه جهانی: http://coalaweb.com/

موفق باشید - دعا کنید

ممنون دوست عزیز از آخرین ورژن استفاده میکنم فارسی کردنش کاری نداره.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...