رفتن به مطلب
nbastreet

قيمت در ويرچيومارت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزيز،

يك مشكل خيلي عجيب دارم، قيمت ها در قسمت تعريف محصولات در مديريت به اين صورت وارد مي شود كه مثلا يك ميليون ريال(100هزار تومان) به اين شكل هست كه (1000000.00000) وقتي يك كاربر عادي وارد سايت ميشه قيمت رو صحيح ميبينه يعني به صورت (1000000 ريال) اما اگر وارد حساب كاربري خود شود قيمت را با 2 صفر بيشتر در انتها مشاهده مي كنه. كسي ميدونه مشكل چيه؟ هزينه ي برطرف كردن مشكل هم پرداخت ميشه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آقا واسه من هم توی سبد خرید قیمت اضافه نمیشه یعنی صفر میمونه (کسی هم نتونست مشکل رو حل کنه)

و در ضمن بعد از خرید پیغام میده که در حال اتصال به بانک ملت اما هیچ اتفاقی نمیوفته  :(

لینک به ارسال

اين مشكلات به خاطر ناسازگاري هاي قالب ايجاد ميشه. من ميخوام بدونم كسي نميدونه چه كد پي اچ پي باعث ميشه اين اتفاق بيفته كه من دنبالش بگردم و تغييرش بدم؟!؟!

لینک به ارسال

سلام

يك مشكل خيلي عجيب دارم، قيمت ها در قسمت تعريف محصولات در مديريت به اين صورت وارد مي شود كه مثلا يك ميليون ريال(100هزار تومان) به اين شكل هست كه (1000000.00000) وقتي يك كاربر عادي وارد سايت ...

مطمئنا برای  این موارد ویرچومارت تنظیماتی قرار داده، چیزی پیدا نکردین؟

برای تغییرات باید به view مورد نظر در کدها مراجعه کنید

لینک به ارسال

سلام

مطمئنا برای  این موارد ویرچومارت تنظیماتی قرار داده، چیزی پیدا نکردین؟

برای تغییرات باید به view مورد نظر در کدها مراجعه کنید

توي تنظيمات كه چيزي نبود چون رو قالب هاي ديگه اين مشكل رو ندارم. فقط هم مربوط به ريال هست وگرنه دلار مشكلي نداره.

به پي اچ پي آشنايي ندارم. ميشه شما زحمتش رو بكشين من هزينه اش رو تقديمتون كنم؟

لینک به ارسال

با سلام

خب اگر دلار مشکلی نداره و ریال اینطوریه یعنی مشکل از تنظیمات واحد پولیتون هست

اونجایی که شما واحد پول ریال رو تعریف کردید باید توی فیلد اعشار ، عدد صفر رو وارد کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...