رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

دوستان برای من یه مشکلی در ویرچومارت بوجود اومده.هنگامی که بنده یک روش پرداخت جدید در ویرچومارت میسازم و پلاگین "پارس پال" رو به اون متصل میکنم داخل سبد خرید اون روش پرداخت نشان داده نمیشه....و با خطای زیر مواجه میشم

"لطفا یک نحوه پرداخت انتخاب کنید.متاسفانه, نحوه پرداخت با مشخصات سفارش شما هماهنگ نمی باشد. لطفا ."

به روش های حمل میتونه مربط باشه چون من روش های حملم پیشفرض های خود ویرچومارت هستش....

یه سوال دیگه هم دارم....بنده در بخش روش های حمل فیلد کشور ها و شهر ها رو پاک کردم ولی میخوام دوباره قرار بدم...با این تفاوت که به جای نام کشور ها نام استان ها رو قرار بدم و به جای استان ها نام شهر ها....سوالم اینجاس که چطور میتونم مثل حالت پیشفرض ویرچومارت کاری کنم که وقتی خریدار به طور مثال وقتی استان اصفهان را انتخاب میکنه در فیلد پایینی که شهر ها باشن شهر های اصفهان ظاهر بشن....

تشکر فراوان

ویرایش شده توسط whitefox

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در مورد مشكل روش هاي پرداختت،‌ فقط با پارس پال مشكل داري يا هيچ روش پرداختي نشون داده نميشه؟

لینک به ارسال

در مورد مشكل روش هاي پرداختت،‌ فقط با پارس پال مشكل داري يا هيچ روش پرداختي نشون داده نميشه؟

فقط پارس پال

لینک به ارسال

فقط پارس پال

با سلام

بنده یک سایتی دارم که از فروشگاه ویرچومارت استفاده شده در گاه بانک پارسیان هم براش خریدم ولی متاسفانه موقع سفارش محصول و انتخاب پرداخت با مشکل زیر مواجه میشوم

http://www.kimiyapakhsh.com/fa/shop/cart/editpayment

لطفا یک نحوه پرداخت انتخاب کنید

متاسفانه, نحوه پرداخت با مشخصات سفارش شما هماهنگ نمی باشد. لطفا .

اگه امکان داره بنده را راهنمایی فرمایید

با تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...