رفتن به مطلب
g-sd.ir

راهمایی در مورد نصب -مجدد-جوملا 2.5

پست های پیشنهاد شده

سلام

می خواهم جوملا کنونی را حذف و دوباره نصب نماییم ولی تا به حال نصب جوملا انجام ندادم و سوالاتم این است

1 ایا هنگامی که داخل فایل منیجر هاست می شویم تمامی پوشه های موجود را می توان پاک نمود یا نه؟(چون در اموزش نصب اماده فقط پوشه www پاک شود)(اگر پاسخ منفی است کدام پوشه ها را می توان حذف کرد)

2 هنگام ایجاد دیتابیس، ابتدا دیتابیس موجود را پاک نماییم سپس دیتا بیس جدید بسازم یا نه؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

شدیدا کارم گیره لطفا سریعتر پاسخ بدهید تا جوملا رو نصب کنم یه سوال دیگه هم پیش امد:

ایا نصب جوملا 3 روی هاست فعلی ممکن هست؟(پیش نیازهاش مثل جوملا2 هست یا فرق میکنه) و در حال حاظر نصب جوملا 3 عقلانی است یا نه؟

لینک به ارسال

درود بر شما

فعلن پیشنهاد میشه جوملا 3 رو نصب نفرمایید تا نسخه 3.5 ان فرا برسد

چون با جوملا آشنایی ندارید پیشنهاد می کنم کتاب آموزشی جوملا 2.5 را مطالعه فرمایید چون تمامی مواردی که ممکن است تغیر دادن یا ندادن انها بعدن مشکل ساز کند توضیح می دهد

لینک به ارسال

درود بر شما

فعلن پیشنهاد میشه جوملا 3 رو نصب نفرمایید تا نسخه 3.5 ان فرا برسد

چون با جوملا آشنایی ندارید پیشنهاد می کنم کتاب آموزشی جوملا 2.5 را مطالعه فرمایید چون تمامی مواردی که ممکن است تغیر دادن یا ندادن انها بعدن مشکل ساز کند توضیح می دهد

سلام

1 این کتاب رو از کجا بگیرم

2 مشکل من تو نصب فقط تو همون یک مورد هست لطفا همون مورد رو راهنمایی بفرمایید.

لینک به ارسال

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...