رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

آقا من وقتی mybb نصب کردم به مشکل کوکی ها برخوردم که وقتی وارد پنل میریت mybb می شدم مثلا روی پلاگین کلیک می کردم پرتم می کرد بیرون اینو مطرح کردم تو اون انجمن راهنمایی کردن تا حدودی حل شد ولی بازم اتفاق می افتاد

چند روز پیش google seo نصب کردم باز همین اتفاق افتاد الان اصلا نمیتونم وارد انجمن بشم

یک اخطاری می داد که اون تو انجمن مطرح کردم 2روز منتظر جواب بودم کسی جواب نداد رفتم پلاگین رو از cpanel پاک کردم و فایل htaccess. رو از نصخه mybb که دانلود کرده بودم از دوباره به جا اونی که ویرایش کرده بودم آپلود کردم

ولی بازم از دیشب همینجوریه:(

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در مورد كوكي ها و گوگل سئو خيلي زياد در انجمن ماي بي بي بحث شده.

پلاگين گوگل سئو را منم بي خيالش شدم چون خيلي دردسر داشت ولي شما يك كار را كلي انجام دهيد.

بر روي لوكال(كامپيوتر)تمام پلاگين هايي را كه لازم داريد تست كنيدو بعد از اطمينان از نحوه كاركرد ان و توانايي نصب روي سايت اصلي نصب كنيد.

اگر انجمن در ساب دامين نصب شده تنظيمات كوكي را مانند زير قرار دهيد و ببينيد چطوره:

در قسمت جنرال كانفيگوريشن

Cookie Domain را مانند زير ست كنيد.

.forums.siteshoma.com

در قسمت Cookie Path هم فقط يك بك اسلش قرار دهيد.

/

در قسمت Cookie Prefix هم چيزي ننويسيد.

براي پلاگين گوگل سئو هم بهترين منبع سايت پشتيبان و سايت اصلي ماي بي بي است و نكته اي كه بايد رعايت كنيد گرفتن بك آپ قبل از ايجاد هرگونه تغيير است.درصورتي كه در مورد گوگل سئو بيش از ده صفحه راجع به آن بحث شده.

لینک به ارسال

کوکی ها رو همینجوری گذاشتم !!!!!!

شما وقت دارید من یوزر و پسورد بدم یک نگاه بندازید ؟:(

لینک به ارسال

من مشكلي براي نگاه كردن ندارم ولي با مشكلاتي كه پيش اومده من صلاح ميدونم يك بار ديگر آخرين نسخه ماي بي بي رو نصب كنيد و به جز پلاگين هاي لازم پلاگين ديگري را نصب نكنيد و مانند اين سايت و سايت من فقط پلاگين هاي لازم را نصب كنيد.

اگر ميخواهي سايت و انجمن بدون مشكلي داشته باشيد هيچ گاه در نصب افزونه ها ريسك نكنيد و تا مطمئن نشديد نصب نكنيد.

شايد تا چند وقته ديگه يك بسته آماده نصب به همراه پلاگين هاي ضروري آماده كردم البته قول نميدم ولي اگر وقت كنم اماده ميكنم كه البته اماده دارم ولي بايد بروز رساني شود و بعدا منتشر شود.

لینک به ارسال

من چون با پلاگين سئو كار نكردم و كمي مشكل ساز است ميگم شايد بتوان كاري كرد ولي براي اينكه كوچكترين مشكلي باقي نماند گفتم چون قبلا با اين مشكلات برخورد كردم.ولي اگر با اموزش هايي كه در سايت پشتيبان است ميتوانيد مراحلي را كه انجام داده ايد تصحيح كنيد لازم نيست اينكار را انجام دهيد.

يك بار انجمن را سالم نصب كنيد و بعد از آن قبل از هرگونه تغييرات بك اپ بگيريد تا هميشه يك بك اپ سالم در اختيار داشته باشيد.

متاسفانه در انجمن پشتيبان گاهي در عرض يك دقيقه جواب ميگيريد و گاهي هم اصلا جواب نميگيريد.

لینک به ارسال

آقا من پاکیدم و از دوباره نصب کردم

تا نصب کردم و رفتم تو مدیریت انجمن تا رو یچی کلیک کردم پرت شدم بیرون:1:

هنوز کاری نکردم که :exclamation:

امکان داره از هاست باشه ؟(کوکی همین اول درست کردم)

لینک به ارسال

امشب كه گذشت و تا شب ديگر وقت ندارم ولي يك كاري انجام دهيد! اطلاعات هاست رو به صورت خصوصي همراه با اطلاعات كاملي كه ميخواهيد در هنگام نصب وارد كنيد براي من بفرستيد من براتون نصب ميكنم.در ضمن ديتابيس هايي رو كه اضافي هستند رو هم حذف كنيد و من خودم با نامي كه شما ميخواهيد ايجاد ميكنم.

فكر نميكنم از هاست باشه!

ولي اگر صبر كنيد من براتون نصب ميكنم و اگر واقعا مشكل از جاي ديگر بود بررسي ميكنم!

ساعت يك نيمه شب به بعد دوباره برميگردم ;)

به هرحال تا اون موقع ميتوني باز هم كمي تست كنيد و اگر نشد من نصبش ميكنم.

البته ممكن هم هست كه شما كوكي را درمرورگر غيرفعال كرده باشيد يا از پر-وكس-ي استفاده كرده ايد.

البته يادم رفت بگم كه وقتي تازه نصب كرديد نيازي نيست تنظيمات كوكي را دستكاري كنيد.

لینک به ارسال

مرسی آقا

شما الان اصلا وقت ندارید ؟ 10دقیقه فکر نکنم یه بررسی کردن طول بکشه :(

آقا درست شد

کوکی دست نزدم

:thankyou::thankyou::thankyou::thankyou::thankyou:

الان از cpanel کوکی تنظیم کنم ؟

لینک به ارسال

اصلا به كوكي ها كاري نداشته باشيد!!!

فقط در هنگام جابه جايي انجمن به پوشه ديگر نياز است كه كوكي ها تنظيم شوند مثلا از روت سايت به ساب دامين و يا از ساب دامين به روت سايت.

لینک به ارسال

چیکارکنم؟

سلام من mybb دارم و مشکلی دارم که سرچ کردم و چیزی پیدا نکردم

لطفا راهنماییم کنید

یکی از کاربرام وقتی ثبت نام کرده بعد از دو روز غیر فعال شده و بعد با یک نام دیگه ثبت نام کرده اون هم بعد از دو روز غیر فعال شده و این پیغامو میده

home/parivash/domains/parivash.com/public-html/froum/inc//languafes/eenglish/last.lang.php does not exist

به کنترل پنل مدیریت و کاربرا رفتم دیدم هر دو فعاله و چیزی ندیدم

میشه راهنماییم کنید ؟چیکار کنم؟

من مبتدی هستم

اینم سایتم

http://www.parivash.com/froum

لینک به ارسال

سلام دوست عزيز به جومينا خوش اومدي.

لطفا قوانين رو مطالع نماييد.

اين سوا در اين انجمن پاسخ داده نميشود.

براي پيگيري سوال خود به آدرس زير برويد

http://community.mybbiran.com/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...