رفتن به مطلب
ritash

در خواست افزونه

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من قصد دارم یه بخش اموزشی تو سایتم راه اندازیم کنم و میخام بخش های اموزشی رو به چند بخش تقسیم کنم و هر کاربر با پرداخت هزینه ی مربوط به بخش دسترسی لازم بهش داده بشه.اما نمیدونم دقیقا به چه افزونه هایی نیاز هست.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان

من قصد دارم یه بخش اموزشی تو سایتم راه اندازیم کنم و میخام بخش های اموزشی رو به چند بخش تقسیم کنم و هر کاربر با پرداخت هزینه ی مربوط به بخش دسترسی لازم بهش داده بشه.اما نمیدونم دقیقا به چه افزونه هایی نیاز هست.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

.مثلا خود به خود بعد از پرداخته هزینه دسترسی  دوره اموزشی مبتدی بهش داده بشه.و با پرداخته بعدی بتونه دوره ی اموزشی پیشرفته رو انتخاب کنه و بعد از پرداخت بتونه پست های مربوط به خودش رو ببینه.

ممنون میشم در صورت موجود بودنه همچین افزونه ای افزونه بانکی مربوط بهش رو هم معرفی کنید.

متشکرم دوستان

لینک به ارسال

درود بر شما

rsmembership

کار شما را راه می اندازد

مثلن 3 بخش در این کامپوننت برای خرید اکانت ایجاد می کنید

سپس سه بخش در جوملا ایجاد می کنید. هر بخش جوملا را به یک بخش کامپوننت اختصاص می دهید

لینک به ارسال

سلام و عرض ارادت

متشکرم از پاسختون.این افزونه قابلیته اتصال به درگاه  بانکی رو هم داره؟

لینک به ارسال

معزرت میخام.این افزونه تجاریه افزونه ی رایگان برای این کار موجود نیست؟

لینک به ارسال

درود بر شما

اگر هم موجود باشه با این قدرتمندی وجود نداره قدرتمندها معمولن تجاری هستند. البته طرحی که برای مشکل شما داده ام اینگونه می طلبید که از کامپوننت حق اشتراک استفاده نمایید.

شاید روش های دیگه هم باشه که به کامپوننت تجاری نیازی نباشه. باید صبور باشید ببینید دوستان چه نظری دارند.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...