رفتن به مطلب
mdchicho

درخواست کامپوننت پخش فیلم

پست های پیشنهاد شده

سلام.دوستان احتیاج به کامپوننتی دارم که بتونه در سایت جوملایی من فیلم ها را مدیریت و پخش بکنه .البته خودم چند تا کامپوننت و ماژول و حتی پلاگین میشناسم ولی یکی از نکته های مهم که نیاز من هست را برآورده نمی کنند.چیزی که خیلی برای من مهمه اینه که کاربر نتونه فیلم ها را دانلود بکنه.فقط قابلیت پخش داشته باشه.چون همانطور که میدانید برانامه های دانلود منیجر هنگام لود شدن فیلم به کاربر امکان دانلود می دهند.لطفا اگر راه حلی دارید بفرمایید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خود سایت جومینا کامپوننت پخش ویدیو گذاشته

ولی اینکه نتونه دانلود کنه مشکله چون نرم افزارهای مدیریت دانلود فوق العاده قوی هستن و به هر شکلی شده لینک دانلود میدن

لینک به ارسال

خود سایت جومینا کامپوننت پخش ویدیو گذاشته

ولی اینکه نتونه دانلود کنه مشکله چون نرم افزارهای مدیریت دانلود فوق العاده قوی هستن و به هر شکلی شده لینک دانلود میدن

از اینکه وقت گذاشتید ممنونم.اما همانطور که عرض کردم ماژول و پلاگین زیاد دارم اما هیچکدوم قابلیت محدود سازی دانلود ندارند.خیلی برام مهمه کسی نتونه فیلم ها را دانلود کنه .آیا راهی هست که بشه دانلود را محدود کرد؟

لینک به ارسال

در سایتهای جوملایی بنده ندیدم اما همان طور که گفتم مشکله

هر الگوریتمی که برای پلیر ها جهت جلوگیری از دانلود عرضه شود بعد مدت کوتاهی دانلود منجرها نسخه جدید عرضه می کنند که بتوان از ویدیوها لینک دانلود دریافت کرد

پیشنهاد بنده چون میدونید ویدیوهاتون دانلود میشه و جای دیگه استفاده میشه استفاده از تگ در ویدیوست

چه متن چه تصویر واترمارک

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...