رفتن به مطلب
dj_morteza

تغییر در کئوری های پایگاه داده برای rsforum

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام به همه دوستان

با استفاده از راهنمایی های دوستان من یک فرم ساز هوشمند می خواستم که با نصب rsforum pro مشکلم حل شد و فقط دو تا مسئله مونده که اگه کسی بتونه کمک کنه ممنون می شم

یکی اینکه من می خوام وقتی مراحل به پایان می رسه یک شماره پیگیری بده سیستم که اونم قابلیت سفارشی سازی داشته باشه مثلا بگی از 1000 به ترتیب خودش بده و بعد توی فرمش هم ( خروجی xml با یک تگ نمایش بده (

دومی هم که خیلی مهمه اینه که می خوام اون خروجی که سیستم مدیریت به من میده باتوجه به تگ هایی باشه که خودم بهش میدم یعنی چهار چوب خروجی تگ های xml رو خودم براش تعریف کنم که بعد می خوام با این خروجی به یک نرم افزار دیگه ورود اطلاعات کنم برن سر جاشون بشینن نمونه فایل های اون سیستم رو دارم که با این خروجی خیلی فرق می کنه فکر می کنم توی کئوری ها باید تغییر ایجاد کنم که مثلا این تک رو به فلان تک تغییر بده و توی خروجی xml که می گیرم لحاظ کنه که برای اون نرم افزار دومی قابل خواندن باشه

می تونه کسی این دو مسئله رو برام حل کنه؟

ویرایش شده توسط مصطفی صفرعلی
لطفا" قوانین را رعایت فرمایید !

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یعنی از دوستان  مهندسان عزیز هیچکس نمی تونه مشکل منو حل کنه؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...