رفتن به مطلب
چهارسوق

مشکل جوم شاپینگ

پست های پیشنهاد شده

سلام محصولات من مشخصات انها نمایش درنمییاد درپیکربندی این مشکل به وجود امده

13169328275482847244.png

----------------------------------------------------------------------------------------------

سلام مشکل قبلی حل شد حالا دومشکل دارم یکی به نمایش درنیامدن توضیحات هرمحصول در فروشگاه ودومی عدم نمایش متن واردشده در قسمت سیاست بازگشت وقوانین صفحش باز میشه اما متن نداره درحالی که درمدیریت متن وارد کردم

----------------------------------------------------------------------------------------------

سلام این مشکل راکسی نمیتونه حل کنه نسخه جوم من3.15.2به نصب کنندش گفتم به صورت خام نصب کن میگه نسخه فارسی راندارم !!!!!!!!

سلام من نسخه جوم رابه3.16.0ارتقاع دادم ملی مشکل حل نشد

سلام اقای تهرانی شما این مشکل را براش راه حلی دارین؟

چگونه می شه جوم شاپینگ را تعمیر کرد؟

سلام کسی میدونه چگونه میشه جوم راتعمیرکردبدون ازدست رفتن مطالب واردشده دران چون من جومم مشخصات محصولات درش به نمایش درنمیاد اشکال درمدیریت جوم شاپه که چند تاازگذینه هاش غیر قابل دستکاری شده که فکرکنم درپست اول عکس ازش گذاشتم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

شما این روش رو لوکال امتحان کن اول

یه جوم شاپینگ خام نصب کن بعد از جداول دیتابیس جوم شاپینگ رو سایتت بک آپ بگیر روی لوکال ریستور کن

اگر درست شد همینکار رو رو هاستتم انجام بده

لینک به ارسال

سلام باتشکرازپاسخ گویی شما اما قبل از پیغام شمامن جوم راپاک کردم واخرین نسخه رانصب بازهم همین مشکل وجودداشت ظاهرا مشکل ازجای دیگراست

سلام اقای فرحزادیان میگن تضاد دوکامپننت کسی میتونه کمکم کنه

بعد ازچند روزکسی نیست کمک کنه من چندتا کامپننت که نصب کرده بودم راغیر فعال کردم اما درست نشد

کمک کنید

سلام من مشکلم ازاون قسمت که فکرمیکردم نبود مشکل اینکه درقسمت عنوان وتوضیحات فارسی محصول وقتی متن واردمیکنی به نمایش درنمیاد امادرقسمت انگلیسی درست کار میکنه

لینک به ارسال

سلام میشه درمورد نکته اقای دفایی بیشتر توضیح بدین چون من تابحال انجام ندادم _وچند نکته درقسمت محصولات عنوان وتوضیحات فارسی متن که وارد میکنی درفروشگاه به نمایش درنمیادمن جوم پاک کردم ودوباره ریختم مشکل حل نشدسایت من دوزبانه به مدیریت انگلیسی رفتم همین مشکل درانجا هم بود درحالی که درانجاتغییراتی نداده بودم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...