رفتن به مطلب
g-sd.ir

افزونه اطلاع رسانی به هر کاربر

پست های پیشنهاد شده

سلام

می خام کاربرانی که تعریف می کنم 1- پس از ورود به سایت اسمش مثل همین تالار بالای صفحه بیاد(فکر کنم یک ماژول می خواد)

2- یکسری از فعالیت هایی رو که انجام داده بهش نشون بدم (مثل دانشجو که وارد سایت میشه کارنمش رو می بینه ولی نمیتونه تغییر بده)

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

یعنی می خواهید کاربر وارد سایت شد و مثلن یک کالا را دانلود کرد یا چیزی را ویرایش کرد و یا ... انجام داد ثبت بشه و بهش نشون بدید؟

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

به این سایت یه سری بزنید www.g-sd.ir

می خواهم تعدادی کاربر تعریف کنم (مربی رزمی) بعد از اون مربی بیان با یوزر و پسی که در اختیارشون میزارم وارد بشن و هنرجویان خودشون را ثبت نام کنند و همچنین یکسری اطلاعاتی که براشون میزارم ببیند (تا اینجا کار مشکلی نیست یک قالب دیگه انتساب دادم و فرم ها رو هم طراحی کردم چون فعلا بیشتر از این وارد نیستم)

مشکل:می خام مربیان وقتی وارد میشن تعداد مسابقات و درجه و سایر اطلاعات مورد نظر به نمایش در بیاد

میتونستم پس از ورودشون لینکشون بدم به یک مطلب ولی گفتم یک افزونه باشه که این اطلاعات رو به نمایش دربیاره در یکسری موقعیت های خاص چون غیر از اون زیبا و جذاب نیست و هر مربی رو باید لینک داد به مطلب خاص خودش یا

یک صفحه ویژه اون مربی بیاد بالا و در موقعیت های خاص قالب اون اطلاعات رو نشون بدم اما بلد نیستم چه طور این صفحه فقط به اون مربی نشون داده بشه

ایا افزونه برای این کار داریم که به من معرفی کنید؟؟

ویرایش شده توسط g-sd.ir

لینک به ارسال

یک صفحه ویژه اون مربی بیاد بالا و در موقعیت های خاص قالب اون اطلاعات رو نشون بدم اما بلد نیستم چه طور این صفحه فقط به اون مربی نشون داده بشه

با سلام

کافیه اطلاعات موردنظرتون رو در یک ماژول html دستی وارد کنید و اون ماژول رو در موقعیت دلخواهتون منتشر کنید و دسترسی ماژول رو هم به مربی موردنظرتون بدید که اینم کاری نداره کافیه یک گروه و یک سطح دسترسی جدید مخصوص مربی تون ایجاد کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...