رفتن به مطلب
hooriayee

جامعه مجازی ساز easy social

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان
من راجع به جامعه مجازی ساز easy social یسری اطلاعات نیاز دارم.برای سایتم خواستم joomsocial تهیه کنم که فروشنده درباره easy social گفتند که بسیار سبک تر و امن تر از جوم سوشال است.می خواستم بپرسم کسی هست که از این افزونه استفاده کرده باشه ؟ بنظر شما واسه سایتی که تعداد کاربراش زیاده easy social بهتره یا جوم سوشال؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

جوم سوشیال خیلی معروف تر و دارای امکانات بیشتری نسبت به دیگر رقیبان خود دارد.

هر چند نمی توان ان دو را مقایسه کرد. ولی جوم سوشیال افزونه های کمکی بسیاری هم دارد

لینک به ارسال

درود بر شما

جوم سوشیال خیلی معروف تر و دارای امکانات بیشتری نسبت به دیگر رقیبان خود دارد.

هر چند نمی توان ان دو را مقایسه کرد. ولی جوم سوشیال افزونه های کمکی بسیاری هم دارد

به نظر من اگر شما از سایر محصولات stackideas مثل easydiscuss و easyblog استفاده می کنید، بهتره از easysocial  استفاده کنید. من به صورت کامل از easysocial استفاده نکردم و فقط روی لوکال نصب کردم که بنظرم خوب بود. ضمنا easysocial هنوز RTL رو پشتیبانی نمیکنه ولی گفته اند که به زودی به اون اضافه میشه.(الان سایر محصولات stackideas هم RTL رو پشتیبانی میکنن)

مشکلی که من با جومسوشیال داشتم این بود که با RTL مشکل داشت و برای نسخه های فارسی شده اون باید کلی هزینه می کردی.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام. یک سوال مهم در رابطه با ایزی سوشیال.. :

آیا ایزی سوشیال نال شده است ؟(منظور ایزی سوشیالی که در سطح وب، به صورت رایگان برای دانلود گذاشته شده)
(یعنی امکان استفاده از آن در هاست های غیروارز وجود داره یا نه؟؟!!

نکته : در سایت اصلیش به قیمت های مختلفی به فروش میره، / من ازسایت دیگری دانلودش کردم، و وقتی متنش رو بازکرده بودم و مطالعه می کردم، نوشته بود : ایزی سوشیال یک نرم افزار رایگان هست !!!!

لطفاً توضیحی راجع به این قضیه بدید ، بالاخره نال هست ، یا تجاری ، یا رایگان؟؟

و اینکه در هاست غیر وارز امکان استفاده داره یا نه؟؟؟؟؟!!

آیا خطر افزوده شدن کدهای مخرب در ش وجود داره ؟!

جومسوشیال چطور؟(نال)

با تشکر.

ویرایش شده توسط Əhməd.H

لینک به ارسال

با سلام

این بار رو جواب میدم  ولی  اگه سوال دیگه داشتید حتی در  ادامه جواب من حتما در  یک تایپیک جداگانه مطرح کنید // قوانین

مرجع مهمترین و بهترین جا برای  جواب گرفتن هست.

موقعی  که سایت اصلی  داره میفروشه پس تجاریه و در  سایت های مهم استفاده از نال شدش رو به هیچ عنوان پیشنهاد نمیکنم

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...