رفتن به مطلب
amintondar

مشکل نمایش ندادن کامپوننت بعد از نصب

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید

من کامپوننت پوکا گالری مخصوص جوملا 1.6 با موفقیت نصب کردم ولی اون را تو قسمت کامپوننت ها نشون نمیده و من نمیتونم به اون دسترسی پیدا کنم

کامپوننت کامل نصب شده و حتی یک بار هم خودش بعد از نصب میاد بالا و اون را تو قسمت کامپوننت نشون نمیده و من نمی دونم مشکل از کجاست کامپوننت را هم از سایت اصلی پوکا دانلود کرده ام

لطفا کمکم کنید:(

بعضی وقت ها هم برای نصب دوباره نصب میکنه ولی این ارور هم میده

# JFolder: :delete: Path is not a folder. Path: /home/shopesha/public_html/components/com_phocagallery/assets

# JFolder: :delete: Path is not a folder. Path: /home/shopesha/public_html/components/com_phocagallery/controllers

# JFolder: :delete: Path is not a folder. Path: /home/shopesha/public_html/components/com_phocagallery/models

# JFolder: :delete: Path is not a folder. Path: /home/shopesha/public_html/components/com_phocagallery/views

# JFTP: :delete: Bad response

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

اگر منظورتون فوکا گالری هست این افزونه مخصوص جوملا 1.5 هست

[b]Requirements:[/b] [list] 
[*]Joomla!1.5.10 (stable or any later version) 
[*]PHP 4.4.1 (or any later version) with GD library (graphics library for thumbnails creation).

موفق باشید

لینک به ارسال

بله منظورم فوکا گالری است اما من نسخه ی مخصوص جوملا 1.6 را نصب کردم ورژن 3 اما نمیدونم چرا نمایش نمیده تو قسمت کامپوننت

لطفا کمک کنید مشکل را پیدا کنیم:thankyou:

لینک به ارسال

با سلام

من هم یک بار با این مشکل مواجه شدم

به صورت دستی کامپوننت را حذف کردم

پوشه ذخیره سازی رو هم پاک کردم بعد نصبش کردم خوب شد

:cool:

لینک به ارسال

من همین کار را کردم حتی جداول را هم از دیتابیس حل کردم و پوشه ها را پاک کردم و لی حل نشد

لینک به ارسال

این گالری رو دانلود کن خیلی محشره

آقای تهرانی جدیدا برای دانلود گذاشتند

خیلی کارکردن باش راحته و فکر کنم که روی جوملا 1.6 هم کار کنه البته توضیحاتی من در این زمینه ندیدم

من روی 1.5نصب کردم عالی بود

لینک دانلود

لینک به ارسال

بله منظورم فوکا گالری است اما من نسخه ی مخصوص جوملا 1.6 را نصب کردم ورژن 3 اما نمیدونم چرا نمایش نمیده تو قسمت کامپوننت

لطفا کمک کنید مشکل را پیدا کنیم:thankyou:

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

اگر نسخه مخصوص 1.6 رو دریافت کردید یک بار دیگه کامل حذفش کنید و اگر بعد از حذف از طریق مدیریت، پوشه یا فایلی ازش در هاست باقی مونده بصورت دستی حذف و جداولش رو هم از دیتابیس حذف کنید و مجدد بعد از اطمینان از دانلود کامل الحاق با توجه به آموزش زیر اقدام به نصب کنید:

http://www.joomina.ir/%DA%AF%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%B4-%D9%87%D8%A7/%D8%AE%D8%B7%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%AC%D8%A7%D8%A8%D8%AC%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-xml-%D8%B1%D8%A7-%D9%86%D9%85%DB%8C%D8%AA%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%AF-%D8%A8%DB%8C%D8%A7%D8%A8%D8%AF

موفق باشید

لینک به ارسال

دوست گرامی من نمیتونم اون را حذف کنم چون اصلا اون را نمایش نمیده و در قسمت مدیریت الحاقات هم فقط گزینه ی غیر فعال کردنش موجود است و اون را هم در قسمت کامپوننت نشون نمیده

منظور شما حذف دستی هست

لینک به ارسال

با سلام

برای حذف از مدیریت سایت به مسیر زیر برید و تیک کامپوننت مورد نظر رو بزنید و روی گزینه حذف در بالا صفحه کلیک کنید

مدیریت سایت / [نصب/حذف] / کامپوننت ها

اگر به این صورت موفق به حذف نشدید راهی جز حذف بصورت دستی ندارید و باید به هاستتون مراجعه کنید و پوشه ها و فایلهای باقی مونده از این الحاق رو بصورت دستی حذف کنید که بسته به نوع الحالق باید در دایرکتوری که پک جوملا رو درش آپلود کردید در پوشه های administrator - components - modules - plugins - language دنبال بقایای این الحاق بگردید و دستی حذف کنید و جداولش رو هم از دیتابیس بصورت دستی حذف کنید...

قبل از هر اقدامی بک آپ فراموش نشه مخصوصا دیتابیس

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...