رفتن به مطلب
mrt69

سوال در مورد آپلود دیتا بیس سنگین

پست های پیشنهاد شده

من یه هاست دایرکت ادمین دارم که یه دیتا بیس 600 مگ بایتی داره و می خوام این سایت رو به یه هاست سی پنل انتقال بدم

می خواستم ببینم با چه نرم افزاری و یا روشی  می شه این انتقال رو انجام داد که دیتا بیس کامل و بدون مشکل اپلود بشه

برای انتقال فایل ها و ... از cut ftp استفاده می کنم برای دیتا بیس هم روش و یا نرم افزاری وجود دارد ؟؟

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

میتونید از آکیبا بک آپ استفاده کنید اما چون یه مقدار حجم دیتابیستون زیاده ممکنه به دلیل برخی از محدودیتهای هاستها به مشکل بر بخورید

بهترین کار اینه که با استفاده از phpmyadmin از جداول دیتابیستون کم کم اکسپورت بگیرید و در دیتابیس مقصد ایمپورت کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

من یه هاست دایرکت ادمین دارم که یه دیتا بیس 600 مگ بایتی داره و می خوام این سایت رو به یه هاست سی پنل انتقال بدم

می خواستم ببینم با چه نرم افزاری و یا روشی  می شه این انتقال رو انجام داد که دیتا بیس کامل و بدون مشکل اپلود بشه

برای انتقال فایل ها و ... از cut ftp استفاده می کنم برای دیتا بیس هم روش و یا نرم افزاری وجود دارد ؟؟

با تشکر

600 مگ؟ و

من یک دفعه به این موضوع برخوردم  برای یک دیتا بیس 1 گیگ و یک چیز جالب دیدم...

پیشنهاد می کنم شما هم این کار رو بکنید.

در گیت هاب یه پروژه وجود داره برای ایمپورت دیتا بیس های سنگین

شما از دیتابیس یه اکسپورت می گیرید در سرور آپ می کنید و با یه فایل php  اونو ایپمورت میکنید در دیتابیس. 

اگر نیاز بود بگید اطلاعات بدم ....

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...