رفتن به مطلب
MSH

فرم ساز visforms

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان من فرم سازویز فرم را از سایت دانلود و نصب کردم با آن فرم دلخواه را ایجاد کردم فقط در یک قسمت مشکل دارم اونم اینکه میخوام مطابق عکس فیلد توضیحات را به روبروی فیلد های نام و نام خانوداگی و غیره قرار بدم از دوستانی که تسلط کافی بر این افزونه دارند خواهش می کنم توصیح دهند دوستان خواهشا باز هم تاکید می کنم خواهشا از ذکر مواردی همچون باید  سی اس اس بلد باشید باید پی اچ کار کرده باشید باید در فایل ها تغییرات ایجاد کنید خوداری کنید چون خودم این موضوع را بهتر می دانم فقط راهنمایی مفید! 

در ضمن با تغییر در فایل سی اس اس و جابه جایی عنصر مربوطه این کار امکان پذیر نیست قبلا امتحان کردم و سایت هم بر روی لوکال قرار دارد.

91726256324196531912.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

جالبه شما خودت سئوال رو میپرسی و بعد هم خودت میگی چطوری بهش جواب بدیم !!!

خب شما اگه سی اس اس و پی اچ پی بلد نباشی ما بگیم چیکار بکنی چطوری میخوای متوجه بشی!؟!؟؟!

شما می تونی با دوستان برنامه نویس تماس بگیری و بهش سفارش بدی

لینک به ارسال

سلام

جالبه شما خودت سئوال رو میپرسی و بعد هم خودت میگی چطوری بهش جواب بدیم !!!

خب شما اگه سی اس اس و پی اچ پی بلد نباشی ما بگیم چیکار بکنی چطوری میخوای متوجه بشی!؟!؟؟!

شما می تونی با دوستان برنامه نویس تماس بگیری و بهش سفارش بدی

دوست عزيز آقاي دفاعي

اگر به انتهاي متن و خود متن دقت كرده باشين بايد متوجه شده باشيد كه سي اس اس وپي اچ پي را بلدم منظور من بيان جملاتي بود كه فقط تايپك را پرمي كند نه مشكلات را حل !!!!!!

موفق باشيد

لینک به ارسال

آخه برادر من

ما اینجا به دیگران کمک میکنیم

راه حل میگیم اگر بلد باشیم

اما متاسفانه کاربران اکثرا انتظار دارن یهو جواب آخر رو بدون هیچ تلاش و جستجویی بگیرن

قراره تو تاپیک بحث بشه تا همه بیان و نظر بدن و راه حل بگن یکیش به کار شما میاد بقیش میتونه بعدا به ادمای دیگه کمک کنن

تشخیص تاپیک های بیهوده با مدیران انجمنه که تصمیم میگیرن کدوم تاپیک رو حذف کنن و کدوم مفیده باید بمونه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...