رفتن به مطلب
روناتا

پلیر

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

یه پلیر برای پخش زنده تو آدرس

سمت چپ و بالا قرار داده شده میخواستم ببینم از چه ماژولی استفاده کرده؟

ممنون میشم پاسخ بدین

----------------------------------------------------------------------------------------------

بچه ها کسی جواب منو نمیده؟

:wacko::(

----------------------------------------------------------------------------------------------

من از کدhtml

<p><embed type="application/x-mplayer2" width="200" height="70" src="کد پخش زنده" pluginspage="http://www.microsoft.com/Windows/MediaPlayer/" name="MediaPlayer" autostart="True" showstatusbar="1" showcontrols="1" loop="false" enablecontextmenu="True"></embed></p>

استفاده کردم اما تو ie و opera و mozila نشونش نمیده فقط تو کروم پلیرم رو نشون میده میخواستم ببینم اشتباه من چی هستش؟

اگه جواب بدین ممنون میشم

دوستان یعنی ممکنه مربوط به آیتم های این دستو ر باشه آخه من یه آیتم از این کد html پیدا کردم با عنوان pluginspage اما راستش نمیدونم باید چیکار کنم پیش خودم گفتم شاید باید این آیتم رو دستکاری کنم شما نمیدونین ؟

اینم دستوری که من پیدا کردم:

<p><embed type="application/x-mplayer2" width="200" height="70" src="your url" pluginspage="http://www.microsoft.com/Windows/MediaPlayer/" name="MediaPlayer" autostart="True" showstatusbar="1" showcontrols="1" loop="false" enablecontextmenu="True"></embed></p>

لطف اگه کسی میدونه کمک کنه :(

دوستان کسی جواب نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...