رفتن به مطلب
bewran

درخواست افزونە خبری (پولی)

پست های پیشنهاد شده

وقت همگی بەخیر

من یە افزونەی خبری رو میخوام مثل عکس زیر کە بتونە مطالب یک مجموعە یا چند مجموعە را طوری نشون بدە کە سەتا از جدیدترینها در بالا بصورت افقی کنار هم قرار بگیرند و بقیە بر اساس تاریخ انتشار در پائین آنها بصورت عمودی باشند.

اگە کسی سراخ دارە پیشنهاد بدە ممنون میشم در غیر اینصورت از اساتید محترم میخوام برام درستش بکنند و هزینە رو میدم خدمتتان.

خیلی لازم دارم هرچە سریعتر بهتر

post-21794-0-01108700-1383844171_thumb.j

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

وقت همگی بەخیر

من یە افزونەی خبری رو میخوام مثل عکس زیر کە بتونە مطالب یک مجموعە یا چند مجموعە را طوری نشون بدە کە سەتا از جدیدترینها در بالا بصورت افقی کنار هم قرار بگیرند و بقیە بر اساس تاریخ انتشار در پائین آنها بصورت عمودی باشند.

اگە کسی سراخ دارە پیشنهاد بدە ممنون میشم در غیر اینصورت از اساتید محترم میخوام برام درستش بکنند و هزینە رو میدم خدمتتان.

سلام دوست من

نیازی به ماژول پولی نیست

ماژول پارسا گلوبال نیوز که کار آقای حسینی پارسای عزیز هست چیزی که شما میخواید رو انجام بده

از سایت جومینا میتونی دانلودش کنی

متشکرم

لینک به ارسال

سلام دوست من

نیازی به ماژول پولی نیست

ماژول پارسا گلوبال نیوز که کار آقای حسینی پارسای عزیز هست چیزی که شما میخواید رو انجام بده

از سایت جومینا میتونی دانلودش کنی

متشکرم

من پارسا گلوبال نیوز رو دارم ولی فکر نکنم بتونم اینکارو باهاس انجام دهم ، حالا شاید من تنظیماتش رو زیاد بلد نیستم خیلی خیلی ممنون میشم کمک کنید کە چە جوری تنظیمش کنم

لینک به ارسال

وقت همگی بەخیر

درود

با گلوبال نیوز کمی سختی دارد.

اما با آیدا نیوز می تونید همینطور ایجادش کنید

باید دو موقعیت زیر هم داشته باشید

در موقعیت بالا آیدا نیوز رو با تنظیمات سه ستون و سه مطلب با تگ های عکس و تیتر

در موقعیت پاین هم آیدا نیوز رو تک ستون با تگ های عکس و تیتر و متن

تنظیم کنید

یاعلی

لینک به ارسال

درود

با گلوبال نیوز کمی سختی دارد.

اما با آیدا نیوز می تونید همینطور ایجادش کنید

باید دو موقعیت زیر هم داشته باشید

در موقعیت بالا آیدا نیوز رو با تنظیمات سه ستون و سه مطلب با تگ های عکس و تیتر

در موقعیت پاین هم آیدا نیوز رو تک ستون با تگ های عکس و تیتر و متن

تنظیم کنید

یاعلی

با آیدا نیواز میشە ولی دیف پایینی ر و جوری میخوام کە وقتی مطالب بالایی کهنە شدند بە ردیف پایینی منتقل شوند و اینجوری فکر نکنم مطالب پایینی رو بتوان تنضیم کرد .یعنی سە تا مطالب بالا جدید باشند و وقتی کە مطلب جدیدی بە آنها اضافەشد سومی بیاد ستون پایین.

لینک به ارسال

سلام

اینی که میفرمایید میخوایین به عنوان ماژول استفاده کنید؟ یعنی تو ناحیه ای از سایت فعال کنید و نمایش بده؟

اگر با افزونه های رایگانی که معرفی شد نتونستید کاری کنید از پیام خصوصی در ارتباط باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...