رفتن به مطلب
santana

درخواست معرفي افزونه پيوست فايل به تصاوير محصولات

پست های پیشنهاد شده

دوستان كسي افزونه اي سراغ داره كه بتونيم زير عكس محصول يه فايل pdf مربوط به خصوصيات محصول رو واسه دانلود بزاريم ؟! مثل سايتهايي كه لينك دانلود تمپليت رو زير عكس بند انگشتي همون تمپليت ميزارن

یه چیزی می خام مثل این شکل فقط بجای read more بشه pdf گذاشت و البته خود عکس و یا تایتل عکس هم قابل لینک شدن به یک صفحه داشته باشه:

فقط دوستان کامپوننتی بجز K2 و DJ Cataloge و ZOO اگه می شناسید معرفی کنید.چون همه اینا رو تست کردم امکان بارگزاری pdf ندارن

اگه بشه بصورت مجموعه اي هم تعريفش كرد خوبه يعني يه مجموعه تعريف كني واسش عكس بندانگشتي بزاري و زير عكس pdf واسه دانلود

post-33741-0-92509800-1383686502_thumb.j

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

پیوست فایل قطعن به کار شما خواهد آمد : http://www.joomina.ir/joomla-farsi-content-setup/634-%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%B3%D8%AA-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7.html

فقط ظاهری رو باید خودتون درست کنید و به شکلی که می خواهید در بیاریدش

لینک به ارسال

درود بر شما

پیوست فایل قطعن به کار شما خواهد آمد : http://www.joomina.ir/joomla-farsi-content-setup/634-%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%B3%D8%AA-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7.html

فقط ظاهری رو باید خودتون درست کنید و به شکلی که می خواهید در بیاریدش

دوست عزیز ممنون از راهنمایی تون تست کردم ، فقط مشکل اینه که وقتی می خام توی یک صفحه لیست مقالات رو بیارم، علاوه بر نام و تصویر مقاله ، در زیرش کل مقاله رو هم نشون می ده

من نمی خام تو لیست مقالات کل مقاله دیده بشه می خام با لینک روی تایتل مقاله که تو لیست هست وارد مقاله بشه

آبشن های نمایش رو هم چک کردم اما نمیشه که کل مقاله رو نشون نده راهی به ذهنتون نمی رسه :unsure:

لینک به ارسال

درود بر شما

شرمندم متوجه نشدم

می شه لینک سایت تون رو بدید و کمی بیشتر توضیح بدید که مشکل اصلی چیه؟ و از چه افزونه ای هست؟

لینک به ارسال

دشمنتون شرمنده
سایت رو لوکاله تا اوکی بشه بعد آپ می کنم
مساله اینه که من یک منو می سازم تا به صفحه ای لینک بشه که در اون لیست مقالات وجود داره ، خوب حالا تو اون صفحه فقط می خام نام مقاله و عکس مقاله بصورت لیست نمایش داده بشه
اما نمی شه
یعنی کل مقاله رو هم بعد از تایتل مقاله تو لیست نشون می ده
مشکل اینه
---------------------------------------------------------------------------------------------
عکسشو براتون گزاشتم
این یه مجموعه حیوانات هست دوتا مقاله گاو وگوسفند داره
می خام فقط تایتل باشه اما کل متن رو هم نشون می ده
قسمتهایی که تو دایره قرمز هست کل متن هست که نشون می ده و من نمی خام نشون بده :blush::angry:

post-33741-0-46072400-1383744634_thumb.j

لینک به ارسال

تو اون صفحه فقط می خام نام مقاله و عکس مقاله بصورت لیست نمایش داده بشه

اما نمی شه

یعنی کل مقاله رو هم بعد از تایتل مقاله تو لیست نشون می ده

مشکل اینه

با سلام

کافیه بعد از این مواردی که نام بردید ادامه مطلب وارد کنید و شرح مطلبتون رو بعد از ادامه مطلب قرار بدید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

کافیه بعد از این مواردی که نام بردید ادامه مطلب وارد کنید و شرح مطلبتون رو بعد از ادامه مطلب قرار بدید

موفق و پیروز باشید

درود

دوست عزیز اولین کاری که کردم همین بود

اما نمیشه

نمی دونم چرا

خطی که به عنوان ادامه مطلب توی ادیتور میندازه رو دقیقا میاره و بازم بعدش مطالب رو میده :D :D  قاطیه به خدا

بچه ها کسی افزونه ای چیزی پیدا نکرد ؟!!!

لینک به ارسال

با سلام

تو تنظیمات منوهای جوملا (با فرض بر اینکه مطالب با امکانات خود هسته جوملا نوشته شده باشند) گزینه هایی هست که میشه تعیین کرد که چه تعداد مطلب با عرض کامل صفحه و چه تعداد بصورت متن مقدمه نمایش داده شوند

فرق این دو در اینه که مطالب با عرض کامل صفحه اولویت اول رو در نمایش مطالب دارند و اگر مطلبی با ادامه مطلب همراه باشه بدون درنظر گرفتن این مورد ، مطلب رو بصورت کامل نمایش میدهند

مطالبی که بصورت متن مقدمه هستند اولویت دوم در نمایش مطالب را دارند و نمایش این دسته بصورت همون ادامه مطلبی که تعیین شده نمایش داده میشوند

پس اگر میخواهید مطالبتون بصورت ادامه مطلب نمایش داده بشه در تنظیمات منوتون گزینه نمایش مطالب با عرض کامل صفحه را روی صفر قرار بدید و یه تعدادی هم به دلخواه خودتون برای تعداد مطالب متن مقدمه تعیین کنید

تو افزونه هایی مثل K2 هم منوهاشون چنین تنظیمات مشابه ای رو دارند

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

دوستان ممنون از راهنمایی تون . تو این دو سه روز همه کارها رو دوباره از اول انجام دادم . روی لوکال همه چیز اوکی هست اما روی سی پنل اصلی بعد از نصب پلاگین اتچ ... دوباره داستان شروع می شه حالا برای ایجاد مطلب جدید همچین اروری می ده

500 - یک خطا رخ داده است

تابع دیتابیس با ارور 1054 مواجه شد

Unknown column 'access' in 'where clause' SQL=SELECT count(*) FROM saz_attachments WHERE ((parent_id=0) OR (parent_id is NULL)) AND parent_type='com_content' AND parent_entity='article' AND access in (1,2,3) (ERR 119)

سرچ زیاد کردم

دلایل مختلفی ممکنه وجود داشته باشه اما در این مورد خاص راه حلی ندیدم

دوباره همه پلاگین های جدید رو نصب کردم

کش رو پاک کردم ، لاگ فایل هم همینطور ... اما باز ارور می ده :(

----------------------------------------------------------------------------------------------

کامپوننت اصلی رو از سایت سازنده دانلود و نصب کردم درست شد

از همه ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...