رفتن به مطلب
somayeh fathi

ثبت فیش بانکی برای جوملا2.5

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان میخواستم تو صفحه خودم بخشی داشته باشم که مشتریانی که خرید خود را از طریق ثبت فیش انجام داده اند بتوانند اطلاعات فیش خود را وارد نمایند تا بررسی گردد برای اینکار شما چه افزونه یا کامپوننتی را معرفی میکنید که مناسب باشد و با جوملا 2.5 سازگار و خطا ندهد ؟ در صورت امکان لینک دانلود قرار دهید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آبجی من واسه یکی از مشتریا کامپوننت فرم ساز نصب کردم بخش های زیادی میشه ساخت و اسم اونو ثبت فیش بانکی یا یه همچین چیزی گذاشت کامپوننت اختصاصی بعیده که باشه ولی فکر کنم بهترین روش همینیه که خدمتتون عرض کردم

لینک به ارسال

آبجی من واسه یکی از مشتریا کامپوننت فرم ساز نصب کردم بخش های زیادی میشه ساخت و اسم اونو ثبت فیش بانکی یا یه همچین چیزی گذاشت کامپوننت اختصاصی بعیده که باشه ولی فکر کنم بهترین روش همینیه که خدمتتون عرض کردم

پس اگه میشه اسم همون کامپوننت که خودتون تست کردین بگین اگه امکانش هست لینک دانلودشو واسم بزارین  تشکر

لینک به ارسال

با سلام

افزونه های فرمساز زیادی هستند که میتونید ازشون استفاده کنید . بهترینشون rsform pro هست که البته تجاریست

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

از visform استفاده كنيد بسيار هم كار كردن باهاش ساده هست

من خواستم نصبش کنم پیام خطا داد و نوشت فایل XML  یافت نشد . نسخه جوملام 2.5 ولی ظاهرا سازگاری ندارن

لینک به ارسال

من خواستم نصبش کنم پیام خطا داد و نوشت فایل XML  یافت نشد . نسخه جوملام 2.5 ولی ظاهرا سازگاری ندارن

فرم ساز را از اينجا دانلود كنيد

تست كردم بدون هيچ مشكلي نصب شد در ضمن يك فرم هم با آن ايجاد كردم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...