رفتن به مطلب
guugle

نقشه راه برای یادگیری طراحی حرفه ای سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام

یکی از مهمترین مسائل در رسیدن به هدفی، نقشه راه اون هدف می باشد.

من به عنوان کسی که تازه کار با جوملا و طراحی وب رو شروع کردم و علاقه شدیدی به یادگیری این کار دارم، از دوستان و استادان می خواستم که یه نقشه راه کلی مشخص کنن تا من و امثال من برای یادگیری این مسئله سردرگم نباشیم.

من خودم خیلی تو نت سرچ کردم تا بفهمم که باید از کجا شروع کنم و در مراحل بعدی چه کاری انجام بدم ولی به نتیجه دلخواه نرسیدم یا حداقل میشه گفت که زمان بیشتری رو میطلبید!

در حالی که اگه دوستانی که این راه رو رفتن کمک کنند و مراحل و کارهایی که باید به ترتیب انجام بدییم تا یک طراح سایت و برنامه نویس خوب در زمینه وب بشیم رو بگن، خیلی سریع تر میشه وارد کار شد.

در کل سوالم این بود که از چه برنامه هایی باید استفاده کنیم و چه برنامه هایی رو باید یاد بگیریم؟

چه زبان های برنامه نویسی رو باید یاد بگیریم؟(پیش نیازها رو هم در نظر بگیرید!)

این رو هم در نظر بگیرید که منظور من شروع از صفر میباشد.(تا دوستان تازه کار دیگه هم بتونن استفاده کنن!)

ممنون.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

من به عنوان کسی که تازه کار با جوملا و طراحی وب رو شروع کردم و علاقه شدیدی به یادگیری این کار دارم، از دوستان و استادان می خواستم که یه نقشه راه کلی مشخص کنن تا من و امثال من برای یادگیری این مسئله سردرگم نباشیم.

من خودم خیلی تو نت سرچ کردم تا بفهمم که باید از کجا شروع کنم و در مراحل بعدی چه کاری انجام بدم ولی به نتیجه دلخواه نرسیدم یا حداقل میشه گفت که زمان بیشتری رو میطلبید!

در حالی که اگه دوستانی که این راه رو رفتن کمک کنند و مراحل و کارهایی که باید به ترتیب انجام بدییم تا یک طراح سایت و برنامه نویس خوب در زمینه وب بشیم رو بگن، خیلی سریع تر میشه وارد کار شد.

در کل سوالم این بود که از چه برنامه هایی باید استفاده کنیم و چه برنامه هایی رو باید یاد بگیریم؟

این رو هم در نظر بگیرید که منظور من شروع از صفر میباشد.(تا دوستان تازه کار دیگه هم بتونن استفاده کنن!)

ممنون.

با سلام و خسته نباشید خدمت شما کاربر محترم جومینا

برای شروع طراحی وب می توانید از برنامه نویسی و کد های  HTML و CSS شروع کنید

این زبان ها خیلی کارامد هستند در زمینه طراحی وب مخصوصا جوملا

البته نیاز هست بعد از یادگیری و اشنایی با کد ها به سراغ یادگیری جوملا از پایه و سپس طر احی قالب جوملا بروید

کلاس های رایگانی هم در سایت جومینا لرن با حضور اساتید حرفه ای وب برگزار می گردد که خیلی پیشنهاد می کنم در اون کلاس ها هم شرکت فرمایید

موفق باشید دوست عزیز

لینک به ارسال

سلام

ممنون.

سلام دوست عزیز

من خودمم تو جوملا تازه کارم اما تو طراحی وب هی یه تجربه هایی هست

پیشنهاد من اینه که فقط یه سر برو تو سایت W3Schools یه ذره چرخ بزن همه چی دستگیرت میشه

موفق باشی

لینک به ارسال

پیشنهاد بنده بعد اینکه با روش های بالا از پایه و اساس برنامه نویسی وب آشنا شدی تو انجمن ها فعال باش

فعالیت تو انجمن ها بهترین راه برای یادگیریه

لینک به ارسال

با سلام

دوستان در بالا توضیحات کافی رو دادند . این را هم اضافه کنم که برای یادگیری جوملا میتوانید کتاب آموزش جوملا 2.5 تیم جومینــــــا را از سایت جومینــــــا دانلود و مطالعه کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلام

فروم های مختلف و سایت های زیاد فارسی خوبی درمورد جوملا وجود دارد که گاها نیاز شما را به مازول ها و پلاگین ها ... بر طرف می کنند.خیلی طول نمی کشد تا با محیط جوملا آشنا بشوید . محیط ساده ای دارد و با ماژول ها و بدون دونستین زبان برنامه نویسی می توانید از اون به نحوه احسن استفاده کنید.

با این حال شاید بر حسب مقتضیات کمی درمورد کد نویسی های ساده آشنا بشوید تا خودتون نیاز خودتون رو برطرف کنید

لینک به ارسال

ممنون از جواباتون واقعا استفاده کردم

حدود 20 گیگ فیلم آموزش برنامه نویسی هم دانلود کردم، فقط نمیدونم از css شروع کنم یا html؟

لینک به ارسال

ابتدا از دستورات ساده html شروع کنید

با تگها و خصوصیات که آشنا شدید می توانید css را بیاموزید

لینک به ارسال

یک نکته: یادتان باشد ، آخرین کار شما حتی در تغییر دادن ماول ه امی تواند باعث سفید شدن کل صفحه بشود.

پس سعی کنید یادتان باشد که چه کار هایی را انجام می دهید تا در صورت لزوم بتوانید آن کارها  را یا از بین ببرید و یا بدرستی تغییر بدهید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...