رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت همه

من یک سایت دو زبانه دارم در لوکال هاست طراحی می کنم قالبم هم  beez_20

1- میخواستم بدونم برای صفحه انگلیسی سایت، باید یک ماژول منو جدید در مدیریت سایت ایجاد کنم یا نیازی نیست در صورت نیاز نبودن برای چپ چین نمودن منو توضیح دهید. چون css ماژول منوانگلیسی از css ماژول منوی فارسی تبعیت می کنه؟

2- من در قسمت مدیریت یک ماژول منو برای صفحه انگلیسی ایجاد کردم ولی باز هم این ماژول از همان css منوی فارسی موجود در صفحه فارسی تبعیت می کرد.

3- آمدم یک کلاس به ماژول منوی صقحه انگلیسی بدم دیدم منویی که به صورت خط در کل صفحه بود به صورت شکل زیر شده(پیوست کردمpost-37042-0-58039500-1383313279_thumb.j) یعنی یک گزینه تنها شده و دیگه نمیدونم باید چه کار کنم لطفا اگر  می دونید راهنماییم کنید. خداخیرتان دهد.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به نظر من شما بايد يك كپي از اين قالب بگيري و يكي را براي سايت فارسي تنظيم كنيد و يكي ديگر را براي سايت انگليسي تنظيم كنيد

موفق باشيد

لینک به ارسال

با سلام

به نظر من شما بايد يك كپي از اين قالب بگيري و يكي را براي سايت فارسي تنظيم كنيد و يكي ديگر را براي سايت انگليسي تنظيم كنيد

موفق باشيد

قالب من beez_20 میشه کاملا توضیح بدید؟؟ یعنی باید پوشه beez_20 کپی کنم .......

میشه راهنمایی کنید ممنون.

kl

لینک به ارسال

قالب من beez_20 میشه کاملا توضیح بدید؟؟ یعنی باید پوشه beez_20 کپی کنم .......

میشه راهنمایی کنید ممنون.

kl

با سلام

شما بايد وارد مديريت قالب ها شده و از ستون قالب (فقط ستون قالب و نه ستون استايل) روي نام قالب خود كليك كنيد و از قسمت "كپي برداري قالب" نامي را براي قالب دوم خود تايپ كرده و كپي برداري قالب را كليك كنيد تا به اين صورت از قالب خود يك كپي بصورت اصولي داشته باشيد.

بعد از ستون استايل وارد قالب اول شده و زبان را از "همه" برداشته و روي مثلا "فارسي" بگذاريد و اين قالب رو براي فارسي تنظيم كنيد

و در انتها هم همين كار رو براي قالب دوم براي "انگليسي" تنظيم كنيد

موفق باشيد

لینک به ارسال

با سلام

شما بايد وارد مديريت قالب ها شده و از ستون قالب (فقط ستون قالب و نه ستون استايل) روي نام قالب خود كليك كنيد و از قسمت "كپي برداري قالب" نامي را براي قالب دوم خود تايپ كرده و كپي برداري قالب را كليك كنيد تا به اين صورت از قالب خود يك كپي بصورت اصولي داشته باشيد.

بعد از ستون استايل وارد قالب اول شده و زبان را از "همه" برداشته و روي مثلا "فارسي" بگذاريد و اين قالب رو براي فارسي تنظيم كنيد

و در انتها هم همين كار رو براي قالب دوم براي "انگليسي" تنظيم كنيد

موفق باشيد

بسیار ممنون و تشکر

لینک به ارسال

بسیار ممنون و تشکر

فقط چرا انتخاب زبان قالب غیر فعاله و روی همه قرار داره؟؟

لینک به ارسال

فقط چرا انتخاب زبان قالب غیر فعاله و روی همه قرار داره؟؟

با سلام

معمولا اگه درست عمل كنيد، نبايد اينطور بشه

شما در ابتدا وارد قالبي كه كپي شده و فعال نيست بشيد. بعد آنرا فعال كرده و از آنجا بر روي فارسي تنظيمش كنيد. بعد خروج زده و وارد قالب اوليه بشيد و از آنجا نيز  قالب رو روي انگليسي تنظيم كنيد.

به احتمال زياد درست ميشه

موفق باشيد

لینک به ارسال

با سلام

1- میخواستم بدونم برای صفحه انگلیسی سایت، باید یک ماژول منو جدید در مدیریت سایت ایجاد کنم یا نیازی نیست در صورت نیاز نبودن برای چپ چین نمودن منو توضیح دهید. چون css ماژول منوانگلیسی از css ماژول منوی فارسی تبعیت می کنه؟

ایجاد ماژول جدید بستگی به محتوای ماژول برای هرزبان و اینکه در هر زبان به کدام صفحات تخصیص داده بشه دارد . مثلا ممکنه قصد داشته باشید آیتمهای منو را در یک زبان بصورت فارسی و در زبان دیگر بصورت لاتین نمایش بدید یا اینکه قصد داشته باشید برای زبان فارسی 4 منو تخصیص بدید ولی برای زبان انگلیسی 6 منو تخصیص بدید در چنین حالتهایی شما نیاز خواهید داشت تا ماژولهای جدید به ازای هر زبان ایجاد کنید

2- من در قسمت مدیریت یک ماژول منو برای صفحه انگلیسی ایجاد کردم ولی باز هم این ماژول از همان css منوی فارسی موجود در صفحه فارسی تبعیت می کرد

این قالب از هر دو حالت RTL و LTR پشتیبانی میکند . اگر استایل اضافه ای میخواهید بدهید میتونید کلاس ماژول تعریف کنید و استایل نویسی کنید

3- آمدم یک کلاس به ماژول منوی صقحه انگلیسی بدم دیدم منویی که به صورت خط در کل صفحه بود به صورت شکل زیر شده(پیوست کردمpost-37042-0-58039500-1383313279_thumb.j ) یعنی یک گزینه تنها شده و دیگه نمیدونم باید چه کار کنم لطفا اگر  می دونید راهنماییم کنید. خداخیرتان دهد

مطمئنید مشکل از کدی هست که برای کلاس ماژول نوشتید و مشکل از جای دیگری نیست مثل تخصیص منوها به دیگر زبانها ؟
یکبار پسوند کلاس ماژول را وارد نکنید ببینید مثل حالت سابق درست میشه یا نه . اگر درست شد مشکل از کدی هست که برای کلاس ماژول نوشتید

موفق و پیروز باشید
یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...