رفتن به مطلب
parvizb

تغیر دادن css صفحات دیگر

پست های پیشنهاد شده

سلام چطور میتونم css صفحه انگلیسیم رو طوری تغییر بدم که از css  صفجه فارسیم تبعیت نکنه؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

هر کدام از زبان ها یک استایل خاصی دارند یعنی یک فایل css جدا دارند.

در فایل مخصوص ان باید بنویسید

لینک به ارسال

با سلام

خیر مثلا من می خوام منو سایت رو که برای انگلیسی هم ماژولش رو ساختم تغییر بدم که تو css فایل position.css قرار داره که اگا تغییر بدم فارسی هم تغییر می کنه.

لینک به ارسال

با سلام

برای اینکار میبایست یک شرط برای لود فایل CSS برای زبان ثانویه تون در فایل بطور پیشفرض برای قالبهای معمولی که index.php میباشد تعریف کنید و سپس کدهای CSS مورد نظرتون رو در اون فایل CSS وارد کنید

این شرط تعیین میکنه که چنانچه زبان سایت مثلا اگر فارسی باشد فایل CSS که مربوط به حالت RTL میباشد را لود خواهد کرد در غیراینصورت از همان فایل پیشفرض CSS برای حالت LTR استفاده میشود

این شرط معمولا در داخل تگ head تعریف میشود که میتونید در قالبهای پیشفرض جوملا نمونه کد آن را ببینید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

برای اینکار میبایست یک شرط برای لود فایل CSS برای زبان ثانویه تون در فایل بطور پیشفرض برای قالبهای معمولی که index.php میباشد تعریف کنید و سپس کدهای CSS مورد نظرتون رو در اون فایل CSS وارد کنید

این شرط تعیین میکنه که چنانچه زبان سایت مثلا اگر فارسی باشد فایل CSS که مربوط به حالت RTL میباشد را لود خواهد کرد در غیراینصورت از همان فایل پیشفرض CSS برای حالت LTR استفاده میشود

این شرط معمولا در داخل تگ head تعریف میشود که میتونید در قالبهای پیشفرض جوملا نمونه کد آن را ببینید

موفق و پیروز باشید

یا حق

تشکر ولی من بلد نیستم میتونین توضیح بدین ممنون میشم

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود بر شما

طبق توضیحات بالا عمل کنید :

<?php if($this->direction == 'rtl') : ?>
    <link href="<?php echo $this->baseurl ?>/templates/<?php echo $this->template; ?>/css/template_rtl.css" rel="stylesheet" type="text/css" />
<?php endif; ?>

خوب حال جای نام template_rtl.css نام فایل css ای که برای راستچین شدن هست را باید بدید

ویرایش شده توسط محمدحسین میری

لینک به ارسال

درود بر شما

طبق توضیحات بالا عمل کنید :

<?php if($this->direction == 'rtl') : ?>

<link href="<?php echo $this->baseurl ?>/templates/<?php echo $this->template; ?>/css/template_rtl.css" rel="stylesheet" type="text/css" />

<?php endif; ?>

خوب حال جای نام template_rtl.css نام فایل css ای که برای راستچین شدن هست را باید بدید

بسیار ممنون

اما اینکارم انجام دادم و لی نشد.

من می خوام ماژول هایی که برای صفحه انگلیسی تعریف کردم رو مثلا ماژول منو رو css رو تغییر بدم بون اینکه css صفحه فارسی بهم بخوره ممنون.

لینک به ارسال

با سلام

من فكر مي كنم كه اگر شما از اين ماژول كپي كنيد و يكي را در فارسي و يكي را در انگليسي استفاده كنيد بهتر باشه. و هركدام را كه تغيير بديد ديگري تغيير نخواهد كرد.

موفق باشيد

لینک به ارسال

با سلام

من فكر مي كنم كه اگر شما از اين ماژول كپي كنيد و يكي را در فارسي و يكي را در انگليسي استفاده كنيد بهتر باشه. و هركدام را كه تغيير بديد ديگري تغيير نخواهد كرد.

موفق باشيد

با سلام همین کار را کردم ولی نشد.

لینک به ارسال

درود بر شما

خوب از اول می گفتی :)

برای هر یک باید یک کلاس پیشوند تعریف کنی. اینجوری تغیر نمی کنه

اگر نحوه چگونگی انرا نمی دانید در تالار آموزشش هست

لطفن جستجو کنید

لینک به ارسال

برای منو یک کلاس تعریف کردم بهم ریخته و به صورت ستونی شده .

برای اسلایدری اینکار را کردم خودش باب میلم تنظیم میشه اما عنوان نه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...