رفتن به مطلب
sajad dp

سایتم بعضی وقتا باز میشه ، بعضیا وقتا باز نمیشه...

پست های پیشنهاد شده

یکی دوروزه یه مشکل پیدا کردم که سایتم یه بار باز میشه و یه بار باز نمیشه!

مشکل از سرور نیست چون همین دیشب یک سایت برای یکی از دوستان روی همین سرور نصب کردم بدون مشکل میاد...

لطفا یه نگاه بندازین بگین ایراد از چیه؟

traway.ir

آخرین چیزای که نصب کردم:

پلاگین امتازدهی که کار نکرد پاکش کردم

csscopmressor فشرده سازی css رو غیر فعال کردم تا قالب تابناک هزاره نصب بشه...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

مخابرات مشغول تغییراتی است و این مشکل برای اکثر دوستان پیش اومده

موفق باشید

لینک به ارسال

ممنون

فقط من یک چیز رو درک نمی کنم اونم اینکه همون طور گفتم من یک سایت برای یکی از دوستان نصب کردم سرورش سرور سایت خودمه سیستم هر دوتا هم که یکیه اما برا سایت خودم مشکلی که گفتم هست ولی برای اون سایت نیست...

لینک به ارسال

ممكن اين مشكل به خاطر آي پي سايت شما باشد.شما تازه با اين مشكل روبرو شديد ولي چندين هته است كه اين مشكل براي همه به وجود آمده و براي من وجود داشت و رفع شد و حتي بسياري از دوستان وارد سايتشون نميتونستند بشوند.

لینک به ارسال

اگه شاتل هستین

دی ان اس اینترنت خودتون رو ست کنید با این شماره

85.15.1.10

85.15.1.12

خوب می شه و به دی ان اس سرور خودتون بگید این 2 دی ان اس رو در لیست دی ان هاس مجاز بزارند

و اگر باز خوب نشد به من بگید در پیغام خصوصی یک راه حل دیگه می دم به شما

دوست من اینم نامه شاتل

با سلام[/align] [align=RIGHT]مشترک گرامی جناب آقای توکلی [/align] [align=RIGHT]

با سلام[/align] [align=RIGHT]مشترک گرامی جناب آقای توکلی [/align] [align=RIGHT] [align=RIGHT]طبق ایمیل ارسالی شما در ارتباط با عدم باز شدن سایت ها www.ak47.ir و www.softarchive1.r

مشکل مورد بررسی دقیق قرارگرفت و در سیستم تست شاتل بدون هیچ گونه مشکلی و با سرعت مناسب باز شد

.لطفا مراحل زیر را جهت باز نمودن صفحه وب موردنظر برروی سیستمتان چک بفرمایید:[/align]

[align=RIGHT]ابتدا برروی منوی start ویندوزتان کلیک بفرمایید سپس در سمت راست با انتخاب گزینه Run و تایپ دستور Ncpa.cpl

وارد صفحه مربوط به Network connection شوید سپس در این قسمت گزینه ای با عنوان

"Local Area Connection"

-تنظیمات مربوط به کارت شبکه - انتخاب نموده (لازم به ذکر است ممکن است نام این گزینه به اسامی که شما به دلخواه انتخاب نموده اید تغییر کرده باشد) و برروی ان راست کلیک بفرمایید و گزینه ی properties را انتخاب نموده و سپس با کلیک برروی تب General و دابل کلیک برروی گزینه Internet protocol (Tcp/Ip)

و انتحاب گزینه ی

addresses

Use the following DNS server

مقادیر روبرو را به صورت زیر وارد نمایید و سپس

ok کرده تا تنظیمات اعمال شود.[/align]

Preferred DNS server :85.15.1.10

Alternate DNS server :85.15.1.12

[align=RIGHT]مجددا برروی منوی start کلیک نمایید و سپس گزینه Run را انتخاب نموده و در این بخش دستور :Cmdرا تایپ نموده و okبفرمایید تا وارد پنجره ی مشکی رنگ شوید سپس دستور روبرو را تایپ بفرمایید : ipconfig/flushdns

تا با پیغام

Successfully flushed the DNS Resolver Cache مواجه شوید .سپس سایت موردنظر را چک بفرمایید و در نهایت برروی سیستم دیگر هم بررسی نمایید و در صورت برطرف نشدن مشکل موارد شبکه داخلی خود را چک نمایید.[/align]

[/align] [align=RIGHT]

[/align] [align=RIGHT] همچنین برای بررسی برقرار بودن اینترنت روی سیستم خود به سایت shatel.ir/docs

رفته و برنامه

سیستم هوشمند پشتیبانی شاتل

را دانلود بفرمایید

ولی آقا شما این کارو نکن این کارو بکن به جای این آدرس دی ان ها

4.2.2.4

8.8.8.8

خوب برای اینکه سایت بالا بیاد برای همه باید دی ان خودتون رو عوض کنید منظروم دی اسن سایت هست

در بعضی از مواقع نیز مشکل از کشینگ مرورگر شما هست که اونم می شه درست کرد فقط یک بار اون رو خالی کنید

برای این مضوع بنده خودم رفتم شرکت شاتل مرکزی و اونحا با طرف صحبت کردم مدیریت فنیشون

بیشتر این اتفاقات با آیپی های امیریکا و جرمن می یفته که ما ها بیشتر هاستامون از اونجاست

با تشکر شهریار

لینک به ارسال

دوست عزیز

همونطور که دوستان گفتند مشکل از سیستم مخابراتی هستش

پس لطفا کمی صبر داشته باشین

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...