رفتن به مطلب
amrdata

درخواست گالری تصاویر با قابلیت تغییر خودکار سایز تصویر

پست های پیشنهاد شده

سلام

وقت بخیر

خدا قوت

دوستان من دنبال یک افزونه گالری تصاویر میکردم که دو تا قابلیت زیر را داشته باشه

یک : براش تنظیم کنم که وقتی یک تصویر را آپلود می کنم به صورت خودکار اونو در چند سایز مختلف قرار بده - مثلا اگر تصویر 500 پیکسل در 500 پیکسل قرار میدم اونو در سایز های 100 پیکسل در 100 پیکسل  - 200 پیکسل در 200 پیکسل قرار بده

دو : بشه اون تصویر اصلی و سایز های جدیدی که خود افزونه ایجاد کرده را توی مطالب قرار داد

سه : نظرات برای گالری تصاویر داشته باشه

ممنون میشم راهنمایی کنید

اگر تجاری هم سراغ دارین معرفی کنید

سپاس

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

با افزونه هایی مثل K2 و فوکا گالری ، میتونید این موارد رو انجام بدید منتهی این افزونه ها هر کدوم برای خودشون تصاویر جداگانه تولید و استفاده میکنند

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلام

وقت بخیر

ممنون دوست عزیز

لطفا بیشتر راهنمایی کنید - کدوم را با کا2 و کدوم را با فوکا گالری ؟

با کا 2 چطور ؟

سپاس

لینک به ارسال

با سلام

خب این افزونه ها اونقدر معروفند که نیاز به معرفی ندارند . از K2 برای ساخت دهی به مطالب و از فوکاگالری برای ایجاد گالری تصاویر استفاده میشه

با توجه به نیاز شما افزونه ای وجود نداره یا حداقل من ندیدم که بشه از تصاویرش در جای دیگر هم بشه استفاده کرد

این نکته را هم در نظر داشته باشید که افزونه هایی که تصاویر را بطور خودکار ایجاد میکنند معمولا" این تصاویر بصورت کش شده ذخیره میشوند پس نمیشه به بقای دائمی آنها امیدوار بود که بشه در جای دیگر هم استفاده کرد

اما هر کدام از این افزونه ها را اگر بخواهید بطور جداگانه استفاده کنید کارتون رو راه میندازه . فوکاگالری هم این امکان رو داره که بشه برای تک تک تصاویر نظر داد و همچنین میتوانید سایز بندانگشتی ها و تصاویر اسلایدر و ... را تنظیم کنید

در مورد K2 هم از طریق قسمت تنظیمات میتونید سایز تصاویر رو برای قسمتهای مختلف تعیین کنید

خود K2 امکان ایجاد گالری تصاویر هم داره ولی نیاز به نصب یک پلاگین تجاری داره که در صورت وجود آن هم باز نیازتون برطرف نمیشه اما این امکان را هم دارید که بتوانید گالری های فوکا را در داخل مطالب K2 نمایش دهید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...