رفتن به مطلب
ali-akbar

مشکل ورود کاربران کامپوننت cb

پست های پیشنهاد شده

با سلام

یه فیلدی هست به نام Gruppo utenti نمی دونم چیه خالیه موقع ثبت نام توسط خود جوملا میپرسه؟؟؟

بعد از فعال سازی cb کاربران ثبت نام میکنن اما تو لیست کاربران خودش نمیاد تو لیست کاربران جوملاس باید این طور باشه

؟ موقع ورود میگه شما دسترسی به قسمت خصوصی  را ندارید ؟

بعد من میخوام کاربر بتونه یه سیری مطلب با پیوست برا مدیر بفرشته و مدیر جواب بده؟

لطفا یه خوده با جزییات راهنمایی کنید با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به انجمن تخصصی جوملا ( جومینــــــا ) خوش آمدید

یه فیلدی هست به نام Gruppo utenti نمی دونم چیه خالیه موقع ثبت نام توسط خود جوملا میپرسه؟؟؟

آیا پلاگین خاصی نصب کردید مثل jGroup ؟

بعد از فعال سازی cb کاربران ثبت نام میکنن اما تو لیست کاربران خودش نمیاد تو لیست کاربران جوملاس باید این طور باشه

اگر پلاگین تغییر مسیر کاربران CB رو فعال کرده باشید و از ماژول لاگین خود CB استفاده کرده باشید نباید اینطور باشه

اما با این وجود در قسمت ابزارها میتونید با کلیک بر روی لینک همگام سازی کاربران ، کاربرانی که از طریق هسته جوملا ثبت نام شده اند را به CB منتقل کنید . توصیه میکنم قبل از انجام اینکار از دیتابیستون بک آپ تهیه کنید

موقع ورود میگه شما دسترسی به قسمت خصوصی  را ندارید ؟

تنظیمات مربوط به دسترسی رو بررسی کنید

بعد من میخوام کاربر بتونه یه سیری مطلب با پیوست برا مدیر بفرشته و مدیر جواب بده؟

سوال جدید در تاپیک جدید !

موفق و پیروز باشید
یا حق

لینک به ارسال

دوست عزیز ممنون از راهنمایی تون بله jGroup نصب بود درست شد

اما همگام سازی را میزنم باز فقط کابر ادمین را میبینم و اون ها انتقال پیدا نمیکنن

Jom Social Registration Redirector را نصب کردم اما تنظیماتش را شاید درست نزده باشم url را چی باید بزنم

مشاهده بفرمایید

post-36432-0-52236200-1382292037_thumb.j

لینک به ارسال

با سلام

خب با این پلاگینی که در تصویر نمایش دادید طبیعیه که کاربران منتقل نشن . این پلاگین رو زمانی باید فعال کنید که جومسوشیال را نصب کرده باشید و بخواهید کاربران جومسوشیال را منتقل کنید

برای انتقال کاربران هسته جوملا میبایست پلاگین cbcoreredirect را فعال کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...