رفتن به مطلب
mnkh97

عدم نمایش ماژول هنگام نمایش مطلب

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

برای نمایش مطالب در صفحه اصلی و مجموعه ها(منوها) از ماژول گلوبال نیوز استفاده می کنم بسیار هم ماژول خوبیه

فقط یه مشکل مثلاً یه مطلبی را در مجموعه "1" منتشر می کنم هم در صفحه اصلی نمایش داده میشه و هم در منویی که مجموعه "1" بهش اختصاص داده شده، تا اینجا همون چیزیه که من می خوام ولی وقتی که وارد مطلب میشی ماژول گلوبال هم در زیر مطلب نمایش داده میشه 

چی کار باید کرد که هنگام نمایش مطلب ماژول نمایش داده نشود با تشکر

ویرایش شده توسط mnkh97

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

باید در تنظیمات منو » پایین صفحه اختصاص به منو را تنظیم کنید

جستجو کنید. بارها توضیح دادیم.

لینک به ارسال

آقا ممنون

جسستجو کردم به نتیجه ای نرسیدم

متوجه منظورتون نشدم!!!!! اگه بیشتر توضیح بدید ممنون میشم

سایت شبیه سایت خبری هست، پس موقعیت ماژول گلوبال نیوز باید در مجموعه(منو) مورد نظر قابل نمایش باشه، بنا براین هنگام نمایش مطالب چون مطالب هم زیرمجموعه مجموعه(منو) مورد نظر هستند پس ماژول هم نمایش داده میشه

من می خوام ماژول در مجموعه نمایش داده بشه ولی در هنگام نمایش مطالب نمایش داده نشه

با تشکر

لینک به ارسال

ممنون

ولی از لینکها به جوابی نرسیدم تمام مواردی را که فرمودید را می دونم

یه مطلب دارم با عنوان "آموزش جوملا" که منتشر شده در مجموعه "جوملا" هست، با گلوبال در صفحه اصلی به همراه مطالب دیگه نمایش داده میشه، یه ماژول دیگه از گلوبال هم ساختم که فقط مجموعه "جوملا" را شامل میشه و فقط به منو "جوملا" (که شامل مجموعه "جوملا" هست) تخصیص داده شده پس هنگامی که روی منو "جوملا" کلیک می کنی تمامی مطالب مجموعه "جوملا" را که "آموزش جوملا" را هم شامل میشه تا اینجا مشکلی نیست و باید همینطور نمایش داده بشه ولی وقتی روی مطلب "آموزش جوملا" کلیک می کنی ماژول گلوبال نیوز هم نمایش داده میشه من نمی خوام هنگام نمایش مطلب ماژول نمایش داده بشه ولی هنگام کلیک بر روی منو نمایش داده بشه

چون مطلب در مجموعه ای منتشر شده که منویی دارای همین مجموعه هست که ماژول به اون اختصاص داده شده، پس هنگام نمایش مطلب ماژول هم نمایش داده میشه

چیکار باید کرد تا هنگام نمایش مطلب ماژول نمایش داده

خواهشا این مورد را همینجا توضیح بدید _ خیلی مهمه _

با تشکر

لینک به ارسال

با سلام

در یک منوی یکسان نمیشه همچین کاری کرد که همزمان هم نشون بده و هم نشون نده !!!

بهترین راه اینه که بازم منویی از نوع مطالب وپژه شده ایجاد کنید و مطلب و ماژول رو در منوی مطالب ویژه شده نشون بدید زمانیکه کاربر میخواد مطلب رو کامل ببینه مطلب در منوی جوملا نمایش داده میشه و میتونید تعیین کنید که ماژول در منوی جوملا نمایش داده نشه

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...