رفتن به مطلب
iman iman

کمک از حرفه ای ها... اصلاح ماژول

پست های پیشنهاد شده

چرا منوی این ماژول این شکلیه؟ چه جوری اصلاحش کنم؟

با سلام
من از ماژولی استفاده می کنم که وقتی می خواهم آن را به بعضی منو ها اختصاص دهم اگرچه درست کار می کند ولی با یک ظاهر نا زیبا نمایش داده می شه به تصویر زیر نگاه کنید که چه جوریه:
56890-33.png

در صورتی که باید مثل تصویر زیر باشه ولی نیست :

78963--593.png

شاید این عیب چیز مهمی به نظر نیاد ولی چون من قصد دارم این ماژول رو سفارشی سازی کنم درست شدنش برام مهم است

لازم به ذکر است علاوه بر این مشکل که فقط در ظاهر افزونه است گزینه های موجود در لیست بازشونده که در تصویر دوم با عنوان " انتساب ماژول" مشخص شده نیز کار نمی کند. لذا واقعاً لازمه که این مشکل حل بشه

دوستان لطف می کنند اگه یه نگاهی به سورس این ماژول خیلی کم حجم بیندازند ببینند مشکل از کجاست. ممنون می شم

فایل مذکورهمچنین به پیوست نیز می باشد

با تشکر

mod_tq.zip

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یک نکته دیگه  رو هم اضافه کنم که این مشکل هم در حالت فارسی و هم در حالت انگلیسی بخش مدیریت وجود دارد

نهایت لطف دوستان جومینایی است که یک نگاهی به کدهای این ماژول بیندازند و مشکل رو بررسی کنند

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...