رفتن به مطلب
mortaza_max

یک مشکل بزرگ و جدی در ویرچومارت

پست های پیشنهاد شده

با سلام و درود فراوان
دوستان فروشگاه ساز ویرچومارت یک مشکل بزرگ داره و شاید راه حلی داره و من نمیدونم ولی در کل بعد از کلی تلاش نتونستم حلش کنم. و اما  مشکل:

** مشکل ** فرض کنید من یک فروشگاه کفش دارم و از یک نوع کفش 20 عدد موجودی دارم . 5  تای آن در سایز 40، 5 تای آن در سایز 41 ، 4 تای آن در سایز 42 و 6 تای آن در سایز 43 میبشاد. اکنون اگر بخواهم برای هر سایز یک کالا تعریف کنم سایتم پر از کالاهای تکراری میشود که کاربر واقعا گیج میشود و اگر بخواهم با فیلد دلخواه این مشکل رو حل کنم تا کاربر با انتخاب سایز سفارش دهد ، چون نمیتوانم با سایز ها موجودی دهم، بدون شک از یک سایز بیشتر و یا کمتر سفارش گرفته خواهد شد و موجودی کفاف سفارش را نخواهد داد.

برای این مشکل چه راه حل پیشنهاد میکنید؟
در ضمن یک سوال دیگر من از کاربرد " محصولات زیر مجموعه " اطلاعی ندارم آیا برای این مشکل میتواند کاربرد داشته باشد؟
دوستان این مشکل حیاتیه. لطفا هرچیز کوچکی هم که به ذهنتون میرسه مطرح کنید.
با سپاس

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

https://www.google.com/#q=virtuemart+stock+custom+fields

من خودم وقت نکردم مطالعه کنم ولی فکر کنم نتایج خوبی رو گوگل پیدا کرده

مطمئناً خود ویرچومارت این امکان رو نداره اگه هم باشه افزونه هست که باید خریداری کنید!

لینک به ارسال

اصلا VM Custom Fields with stock control که به اشتباه ترجمه شده "فیلد های سفارشی با کنترل بورس و سهام ویرچومارت"

دقیقا چیه چیکار میکنه؟

متاسفانه توی منوآل ویرچومارت کاستم فیلد توضیح نداره 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...