رفتن به مطلب
mahfar

مشکل با قالب سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام..در آدرس سایت که مشاهده میکنید نوع اسلایدر من از نوع Yt K2 Slideshow II است (http://demo.smartaddons.com/extensions/joomla17/k2-modules/sj-k2-slideshow-ii

) که در موقعیت user 2 قرار گرفته است. ارسالی کاربران و با ما در تماس باشید نیز در موقعیت user 3 قرار دارند. حالا مشکل در اینجاست که اسلایدر من دارای نویگیشن است که در اینجا نشان داده نمیشه البته به دلیل این هست که عرض ماژول کم هست..زمانی که من ماژولهای موقعیت user 3 رو غیر فعال میکنم اسلایدر با نویگیشن نمایش داده میشه ولی یک مشکل که وجود داره این هست که اسلایدر به خوبی در موقعیت user 2 قرار نمیگیره ...حتی با اندازه های ماژول هم که کار کردم به طرف موقعیت user 2 حرکت نمیکنه...یعنی سمت راست اسلایدر کاملا خالی است و اسلایدر در موقعیت user 3 قرار میگیره و بخشی از اسلایدر هم از صفحه بیرون میزند. لطفا کمک کنید تا حل بشه این مشکل...حالا چکار کنم به نظر شما....

آدرس سایت:   daryakhabar.ir

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...