رفتن به مطلب
yousof2000

عدم نمایش صحیح عبارات در افزونه کومنتو

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همه اساتید و دوستان

چند روز پیش حواسم نبود می خواستم یکی از افزونه ها رو حذف کنم که اشتباهی پلاگین SEF جوملا رو حذف کردم.

با این کار اومدم یه سری به وب سایت زدم که ببینم آیا چیزی به ریخته یا نه که دیدم بله ، صفحه اول ماژول نمایش اخبار کاملا حالت منظم و مرتبش رو از دست داده و کلی به هم ریخته و فهمیدم که مقصر حذف اشتباهی SEF بوده.

تلاش زیادی کردم که این افزونه رو پیدا کنم ولی مثل اینکه مال خود ریشه جوملا بود و حالا یا من پیدا نکردم و یا اصلا نبود.

اما آخرش یه فکری به ذهنم رسید و اون اینکه گفتم بیام SEF رو از داخل خود جوملا پیدا کنم و بعد نصبش کنم و این کار رو هم کردم و نصب هم شد ، اما مشکلی که پیش اومد این بود:

1- تصویر زیر بعد از نصب این افزونه نمایش داده شد که نشان از نصب ناقص این افزونه است:

11011502440863229587.jpg

همونطور که می بینید نصب میشه ، اما پیغام میده:

JInstaller: :نصب: فایل /home/tasveerg/public_html/tmp/install_525b09544e39b/sef/en-GB.plg_system_sef.ini موجود نیست

( این مشکل اول که نمی دونم چه اتفاقی اقتاده و باید چیکار کنم )

2- بعد از اینکه افزونه SEF حذف شد مشکل صفحه اول نمایش اخبار حل شد ، اما مشکلی در کومنتو پیش اومد که که با مشاهده تصویر زیر متوجه خواهید شد:

21116102690561255651.jpg

می بینید که این سه عنوان یعنی: « نام(اجباری) ، ایمیل و تارنما(وبسایت) » از جای قبلشون تکون خوردن که در قست " نام(اجباری " کاملا از کادر مربوطه خارج شده ؛

حالا من مطمئن نیستم که این اتفاق از چی ناشی شده ، شاید اصلا به خاطر SEF نبوده ، اما تا قبل از اینکه این اتفاق بیفته هیچ مشکلی در این افزونه وجود نداشته و به خوبی یادمه که چند بار چک کردم و سالم بود ، اما بعد از حذف اشتباهی SEF با بررسی که کردم متوجه این اتفاق شدم که به هم ریختگی در صفحه اول نمایش اخبار هم تایید کننده است ؛

به هر حال این هم مشکل دوم هست که پیش آمده و هنوز حل نشده و من قطعا نمی خوام که وب سایت به این شکل باشه و می خوام بدونم که چطور میشه این مشکل دوم رو هم حل کرد.

از اساتید محترم می خوام که درباره این مشکل لطفا راهنمایی کنند.

با تشکر - یا حق

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

در خط 1076 مسیر components/com_komento/themes/kuro/css/style.css کد زیر قرار دارد

#section-kmt .kmt-form-author ul li > label {
    display: inline-block;
    font-size: 11px;
    line-height: 15px;
    margin: 0 0 10px;
}

در کد بالا مقدار margin را بصورت زیر ویرایش کنید

margin: 0 20px 10px;

موفق و پیروز باشید

یا حق

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...