رفتن به مطلب
index2.mailbox

قالب های تجاری دستکاری میشن!

پست های پیشنهاد شده

سلام، امروز مطلبی توی کلاس آنلاین php مطرح شد و گفته شد قالب های تجاری رو که ما رایگان دانلود میکنیم گاها در کد های php برای بک لینک گرفتن (اگه اشتباه نکنم) دستکاری میشه و از اونجایی که خارج از بحث کلاس بود جواب آقای تهرانی سر بسته بود به این موضوع

میشه در اینجا به موضوع بپردازیم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

اصولا" قالبها و افزونه های تجاری که به طرق مختلف بصورت رایگان در دسترس قرار میگیرند همون موارد نال شده هستند

حالا این موردی که شما فرمودید (بک لینک) میتونه فقط یکی از تغییرات در قالبها و یا افزونه ها باشه ممکنه موارد دیگری هم لحاظ شده باشه که میتونند مفید و یا مضر باشند

مفید به لحاظ بومی سازی و مضر به لحاظ وارد کردن کدهای مخرب

هنگام استفاده از این دست از قالبها و یا افزونه ها بهتر است جانب احتیاط را رعایت کنید . اگر با کدهای مخرب آشنایی ندارید و نیاز ضروری به این دست قالبها و یا افزونه ها دارید گرفتن بک آپ قبل از نصب این موارد ضروری میباشد !

اینکه قالبها و یا افزونه های تجاری دستکاری شده باشند یا نه بستگی به قصد و غرضهای منبع دانلودتون داره که میتونه هر نیتی باشه یکی به قصد تبلیغ و یا شایدم یکی به قصد تخریب !!!

بهتر است برای تهیه قالبها و یا افزونه های تجاری به سایتهای معتبر همچون جومینــــــا سی ام اس و یا جومینــــــا مارکت مراجعه فرمایید البته در صورت تمایل به خرید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

ببینید من خدمتتون عرض کردم هیچ چیز مشخص نیست و منم منظورم این نبود که هر چی افزونه نال شده هست نصب کنید 100٪ دچار مشکل میشید

بلکه منظورم این بود که احتمال وجود شل و یا کد مخرب هم میتونه وجود داشته باشه اما نه بطور حتمی و همه این موارد بستگی به اهداف فردی که این افزونه رو نال کرده داره حالا خوب و بدش رو نمیشه همون اول کار تشخیص داد مگر اینکه به کدهای مخرب آشنایی داشته باشید

به هر حال اگر مشکلی ندارید که هیچ اما اگر مشکلی براتون ایجاد شده ، ابتدا یک بک آپ از سایتتون تهیه کنید سپس اقدام به حذفش کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

هاست رو با ClamAV اسکن کردم، آدرسم رو هم با سایت http://sitecheck.sucuri.net

دیگه مطمئن هستم کد مخرب نداره

راستی با اسکن اسکریپت توی ویندوز، نود32 شل رو پیدا میکنه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...